Nowa listwa antyprzepięciowa Ever z linii Premium

Nowa listwa antyprzepięciowa Ever z linii Premium

19.08.2011 11:31, aktual.: 09.01.2012 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ofercie Ever, polskiego producenta systemów zasilania awaryjnego, pojawiła się nowa listwa antyprzepięciowa Premium Plus. Produkt jest zgodny z podwyższonymi normami bezpieczeństwa, jakie zaczęły obowiązywać w 2011 roku.

Listwa została wyposażona w zabezpieczenia antyprzepięciowe, ochronę trzech linii zasilania (L-N-PE) oraz automatyczny bezpiecznik. Model Premium Plus przeznaczony jest dla użytkowników, którzy chcą zabezpieczyć większą niż standardowo liczbę urządzeń przed zagrożeniami energetycznymi. Dlatego dysponuje siedmioma gniazdami sieciowymi o podwyższonej skuteczności (5 x 1. A, 2 x 2,5 A).

Obraz
© (fot. Ever)

Listwa, choć zwykle leży pod biurkiem i nie rzuca się w oczy, powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić ułożenie kabli. Dlatego model Premium Plus oferuje system DUAL, który umożliwia ułożenie przewodu w dwóch kierunkach. Przewód ma długość 1,5 lub 3 metrów, co wystarcza do większości zastosowań.

Umieszczony na obudowie podświetlany wyłącznik stanowi ochronę przed przypadkowym wyłączeniem. Listwa Premium Plus objęta jest 5-letnią gwarancją. Chroniony przez nią sprzęt jest ubezpieczony do wartości 1500 EUR. Sugerowana przez Ever cena detaliczna produktu wynosi *58 zł netto . *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)