Nowa linia telewizorów LCD Full HD Hannspree

Nowa linia telewizorów LCD Full HD Hannspree

Nowa linia telewizorów LCD Full HD Hannspree
Źródło zdjęć: © Hannspree
04.10.2010 12:36, aktualizacja: 12.10.2010 11:43

Hannspree zaprezentował nowe telewizory LCD z podświetleniem LED. W wyglądzie nowej serii zwraca uwagę przezroczystą ramką, wkomponowana w obudowę i dotykowy panel sterujący

Podobnie, jak pozostałe telewizory Hannspree - wszystkie modele SV korzystają z wbudowanego cyfrowego tunera DVB-T/C z pełną obsługą formatów MPEG-2 i MPEG-4 , co zapewnia zgodność z systemem naziemnej telewizji cyfrowej.

Obraz
© (fot. Hannspree)

W telewizorach Hannspree SV zastosowano podświetlenie diodami LED. Producent zapewnia, że dzięki temu obniżono znacznie, nawet o kilkadziesiąt procent, pobór energii. Zastosowanie diod zapewnia równomierne podświetlenie ekranu i wierne odwzorowywanie naturalnych kolorów.

Jedną z najważniejszych cech telewizorów Hannspree SV jest zastosowanie technologii 10. Hz Motion Vivid , odpowiedzialnej za płynność dynamicznych scen, w których postacie i obiekty są ostre i wyraźne.

W telewizorach Hannspree SV zaimplementowano również technologie poprawiające obraz:
• X-Contrast, która poprawa widoczność detali na zbliżonych kolorystycznie i nakładających się obiektach oraz nadaje wrażenie głębi,
• X-Celerate przyspiesza wyświetlanie obrazu na ekranie, zapewniając płynność prezentacji dynamicznych obrazów.
•. Filtry grzebieniowe 3D i technologia 3:2/2:2 Pull Down Processing - redukują niepożądane artefakty bez rozmywania detali.

Wśród złączy, w które są wyposażone telewizory Hannspree SV znajduje się m.in. wejście USB, umożliwiające odtwarzanie plików multimedialnych z pendrive'ów lub zewnętrznych dysków twardych.

Telewizory Hannspree SV, w pełnej gamie wielkości ekranu: 19”, 22”, 25”, 28”, 32”, 42”, będą dostępne w czwartym kwartale bieżącego roku.

Za model 32. trzeba będzie zapłacić około 2250 zł, a za 42" około 3350 zł. Wszystkie modele o przekątnej od 25 cali wzwyż obsługują rozdzielczość Full HD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)