Nowa linia pralko suszarek EVO od Candy

Nowa linia pralko suszarek EVO od Candy

Nowa linia pralko suszarek EVO od Candy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.11.2011 12:09

Na rynek wchodzi właśnie nowa linia pralko suszarek EVO marki Candy. To rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na rozwieszanie wypranych ubrań lub zdarza im się o tym zapomnieć. Urządzenia te rozwiążą także problem suszenia prania w czasie zimy.

Urządzenia posiadają 1. programów, w tym m.in. specjalny program do prania koszul, pranie wstępne, delikatne, ręczne, program prania wełny, a także możliwość prania w zimnej wodzie. Dla ubrań, które wymagają jedynie odświeżenia, dedykowane są programy krótkie 14’, 30’, 44’ oraz program szybkiego prania i suszenia 59’. Do wyboru mamy 3 poziomy suszenia (super suche, suche, do prasowania) z możliwością regulacji temperatury.

Przydatna jest także funkcja łatwego prasowania. Pralka odwirowuje równomiernie rozkładając wsad a następnie suszy bieliznę w delikatny sposób, że po jej wyjęciu z bębna należy ją tylko rozwiesić na wieszaku. Pralko suszarki EVO wyposażone są w system elektronicznego sterowania Fuzzy Logic. Kontroluje on parametry prania takie jak poziom wody, temperatura, obroty i obciążenie silnika oraz pobór wody. Dzięki tej autokontroli pralko suszarka dostosowuje zużycie prądu czy wody do załadunku.

Duże, umiejscowione wysoko drzwiczki z uchwytem w górnej części pozwalają wyjmować pranie bez nadmiernego obciążania kręgosłupa, a elegancki, intuicyjny wyświetlacz w wersji 3D, zapewnia czytelność ustawień parametrów prania.

Wprowadzone właśnie na rynek polski modele pralko suszarek Candy kosztują odpowiednio:

- EVO4W 2643D-S (wsad pranie 6 kg, wsad suszenie 4 kg, 1200 obr/min), cena: 2 999,00 zł
- EVOW 4653D-S (wsad pranie 6 kg, wsad suszenie 5 kg, 1400 obr/min), cena: 2 999,00 zł
- EVOW 4853D-S (wsad pranie 8 kg, wsad suszenie 5 kg, 1400 obr/min), cena: 3 249,00 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)