Nowa linia ekspresów ciśnieniowych Nivona

Nowa linia ekspresów ciśnieniowych Nivona
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.09.2014 15:36

Nowa linia ekspresów Nivona wyposażona została w duży, czytelny wyświetlacz tekstowo-graficzny LCD, który prezentuje komunikaty w języku polskim, a specjalna funkcja OneTouch Spumatore, pozwala na przygotowanie cappuccino lub latte macchiato za pomocą jednego przycisku.

Opcja Spumatore Duo umożliwia zaparzenie dwóch takich kaw jednocześnie. Istnieje też możliwość indywidualnego programowania „Przepisu na kawę”. W zależności od własnych preferencji można dowolnie regulować moc aromatu oraz ilość kawy, mleka i pianki. Użytkownik może też regulować temperaturę zaparzania, a także wysokość dozownika. Jako gadżet producent zamontował system podświetlania filiżanek podczas nalewania kawy. Przydatna może okazać się także tacka do podgrzewania filiżanek - dzięki niej od samego początku procesu parzenia kawy filiżanki są ciepłe, co dodatkowo wspomaga proces uwolnienia aromatu.

O jakość napoju dba dynamiczna komora zaparzania w systemie Aromatica, która powiększa się w wyniku zmian ciśnienia wody. Stożkowy młynek pozwala użytkownikowi regulować stopień mielenia, w zależności od gatunku kawy i własnych preferencji.

Ekspresy wyposażone są w oprogramowanie, które ułatwia konserwację urządzenia. Automatyczne programy płukania, czyszczenia i odkamieniania sprawiają, że ekspres łatwo jest pielęgnować. Funkcji automatycznego płukania podlega również spieniacz do mleka Spumatore.

Wszystkie modele ekspresów pracują w trybie ECO, co ogranicza pobór prądu. Urządzenia mogą pochwalić się też wyjątkowo cichym działaniem dzięki wyciszonemu młynkowi. Ekspres wyposażony jest także w wyjmowaną jednostkę zaparzania oraz zbiornik wody o pojemności 1,8 litra. W zestawie z urządzeniem otrzymamy także komplet dodatków: stalowy lub plastikowy termos do mleka MilkCooler o pojemności 0,5 litra, filtr wody Claris, tabletki czyszczące oraz łyżeczkę do odmierzania kawy.

Ceny:
Modele serii 800: od 4100 do 5100 zł
Modele serii 700: od 3000 zł do 3400 zł
Modele serii 600. od 1650 zł do 2200 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)