Nowa kuchenka Sharp grilluje i gotuje na parze

Nowa kuchenka Sharp grilluje i gotuje na parze

Nowa kuchenka Sharp grilluje i gotuje na parze
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.12.2013 09:20, aktualizacja: 17.12.2013 12:25

Nowy produkt Sharp to kompleksowe urządzenie Steamwave 3w1 - kuchenka parowa z funkcją mikrofal i grillowania. Jest to sprzęt, który w gorącym, przedświątecznym okresie ułatwi i umili wielkie przygotowania. Dzięki 27 litrom pojemności kuchenki za jednym razem można przyrządzić nawet 4 kompletne dania.

Nowy produkt Sharp to kompleksowe urządzenie Steamwave 3w1 - kuchenka parowa z funkcją mikrofal i grillowania. Jest to sprzęt, który w gorącym, przedświątecznym okresie ułatwi i umili wielkie przygotowania.

Nowy model kuchenki parowej Sharp wyposażony został w dwie tace wykonane ze stali nierdzewnej i szkła, których zaokrąglone narożniki ułatwiają ich wysuwanie. Dzięki nim oraz 2. litrom pojemności kuchenki za jednym razem można przyrządzić nawet 4 kompletne dania. To, co różni kuchenkę Steamwave od tradycyjnej mikrofalówki, to brak obrotowego talerza, który znacząco ograniczał możliwość przygotowania w urządzeniu kilku dań. W nowym modelu pojawiły się także specjalne blokady przy szklanej tacy oraz dodatkowe nienagrzewające się powierzchnie.

Nowy model Steamwave, w porównaniu do poprzedniej wersji, ulepszony został także pod względem mocy. Teraz kuchenka jest bardziej wydajna, przy czym zużywa mniej energii - w trybie czuwania niecałe 0,5W.

Orientacyjna cena: 1667 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)