Nowa funkcja Instagrama

Nowa funkcja Instagrama
Źródło zdjęć: © giznet.pl

18.06.2013 10:13, aktual.: 18.06.2013 10:40

Kilka dni temu Facebook zapowiedział na 20 czerwca konferencję prasowa, na której świat ma zobaczyć „nowy produkt” z Menlo Park. Co prawda do końca nie wiadomo czym właściwie ten nowy produkt ma być, ale TechCrunch donosi, że Facebook ma pochwalić się możliwością dzielenia się filmami za pośrednictwem Instagrama.

Z rozesłanych przez Facebooka zaproszeń „na kawę”. nie można dowiedzieć się niczego innego ponad to, że „mały zespół pracuje nad wielkim pomysłem”. Przez weekend pojawiły się spekulacje na temat tego, że „wielki pomysł” może być w rzeczywistości czytnikiem RSS Facebooka, który w zamyśle Zuckerberga zastąpiłby wytypowanego do zamknięcia pierwszego lipca Google Readera. Teraz TechCrunch donosi, że „wielkim pomysłem” ma być możliwość dzielenia się krótkimi nagraniami za pośrednictwem Instagrama.

Twitter udostępnił Vine w styczniu tego roku i od tego czasu serwis stale zyskuje na popularności. Niedawno serwis prześcignął Instagrama pod względem liczby dziennych udostępnień treści. W takim kontekście dodanie możliwości dzielenia się krótkimi nagraniami za pośrednictwem Instagrama wydaje się być sensownym posunięciem ze strony Facebooka. Ale żeby potwierdzić te przypuszczenia będziemy musieli poczekać.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)