Nowa drukarka fotograficzna: Canon PIXMA iP2700

Nowa drukarka fotograficzna: Canon PIXMA iP2700

Nowa drukarka fotograficzna: Canon PIXMA iP2700
01.02.2010 10:57

Firma Canon zaprezentowała nową drukarkę domową, model PIXMA iP2700. Nowe urządzenie według producenta ma zapewnić wyrazisty druk tekstu oraz jakość drukowanych zdjęć dorównującą odbitkom z zakładu fotograficznego. Dzięki kompaktowej konstrukcji drukarka PIXMA iP2700 zmieści się na każdej domowej półce.

Nowe urządzenie wykorzystuje technologię Canon FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering), która zapewnia bezziarnisty druk o rozdzielczości do 4800x120. dpi z kroplami o pojemności 2 pl.

PIXMA iP270. drukuje bezmarginesowe zdjęcia o wymiarach 10x15 cm w ciągu około 55 sekund i wykorzystuje system Canon ChromaLife 100+. System ten sprawia, że zdjęcia wydrukowane w domu będą porównywalne z odbitkami z zakładu fotograficznego.

Obraz
© (fot. Canon)

PIXMA iP270. jest sprzedawana z dodatkowym oprogramowaniem, w tym aplikacją Easy-PhotoPrint EX, która oferuje funkcję automatycznej korekcji zdjęć Auto Photo Fix II, a także Easy-WebPrint EX do wygodnego druku stron internetowych.

Program Easy-PhotoPrint EX umożliwia tworzenie bezmarginesowych zdjęć w kilku prostych krokach i zapewnia dostęp do zaawansowanych funkcji druku, takich jak automatyczna korekcja efektu czerwonych oczu. Funkcja Auto Photo Fix II zwiększa jakość niedoświetlonych zdjęć, dzieląc je na wiele stref i wykorzystując algorytm do dokładnego obliczenia stopnia korekcji, jakiego wymaga każda z nich.

Easy-WebPrint EX to aplikacja, która umożliwia wybranie kluczowych sekcji strony WWW przed „wycięciem” ich w celu wydrukowania jako pojedynczego dokumentu. Inteligentne funkcje umożliwiają wybór automatyczny lub ręczny albo wycięcie wielu sekcji z jednej lub z różnych stron internetowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)