Nowa drukarka fotograficzna: Canon PIXMA iP2700

Nowa drukarka fotograficzna: Canon PIXMA iP2700

01.02.2010 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Canon zaprezentowała nową drukarkę domową, model PIXMA iP2700. Nowe urządzenie według producenta ma zapewnić wyrazisty druk tekstu oraz jakość drukowanych zdjęć dorównującą odbitkom z zakładu fotograficznego. Dzięki kompaktowej konstrukcji drukarka PIXMA iP2700 zmieści się na każdej domowej półce.

Nowe urządzenie wykorzystuje technologię Canon FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering), która zapewnia bezziarnisty druk o rozdzielczości do 4800x120. dpi z kroplami o pojemności 2 pl.

PIXMA iP270. drukuje bezmarginesowe zdjęcia o wymiarach 10x15 cm w ciągu około 55 sekund i wykorzystuje system Canon ChromaLife 100+. System ten sprawia, że zdjęcia wydrukowane w domu będą porównywalne z odbitkami z zakładu fotograficznego.

Obraz
© (fot. Canon)

PIXMA iP270. jest sprzedawana z dodatkowym oprogramowaniem, w tym aplikacją Easy-PhotoPrint EX, która oferuje funkcję automatycznej korekcji zdjęć Auto Photo Fix II, a także Easy-WebPrint EX do wygodnego druku stron internetowych.

Program Easy-PhotoPrint EX umożliwia tworzenie bezmarginesowych zdjęć w kilku prostych krokach i zapewnia dostęp do zaawansowanych funkcji druku, takich jak automatyczna korekcja efektu czerwonych oczu. Funkcja Auto Photo Fix II zwiększa jakość niedoświetlonych zdjęć, dzieląc je na wiele stref i wykorzystując algorytm do dokładnego obliczenia stopnia korekcji, jakiego wymaga każda z nich.

Easy-WebPrint EX to aplikacja, która umożliwia wybranie kluczowych sekcji strony WWW przed „wycięciem” ich w celu wydrukowania jako pojedynczego dokumentu. Inteligentne funkcje umożliwiają wybór automatyczny lub ręczny albo wycięcie wielu sekcji z jednej lub z różnych stron internetowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)