Nowa drukarka Epson dla użytkowników domowych

Nowa drukarka Epson dla użytkowników domowych

Nowa drukarka Epson dla użytkowników domowych
Źródło zdjęć: © epson
16.07.2009 12:37, aktualizacja: 16.07.2009 12:58

Nowe urządzenie Epson Stylus SX110 to kompaktowa drukarka, skaner i kopiarka wyposażona w oddzielne wkłady z atramentem. Oferuje najwyższą rozdzielczość druku w swojej klasie i używa atramentu Epson DURABrite Ultra

Epson Stylus SX11. jest rozwiązaniem przeznaczonym dla użytkowników domowych, ponieważ wykorzystuje tanie, oddzielne wkłady z atramentem, co zmniejsza koszty druku, gdyż użytkownik musi wymieniać tylko zużyte kolory.

Urządzenie Epson Stylus SX11. jest wyposażone w atrament Epson DURABrite Ultra, zaawansowaną formułę pigmentową, w której cząsteczki atramentu znajdują się w ochronnej żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie markerem. Urządzenie oferuje też wysoką rozdzielczość tekstu i zdjęcia o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego, których trwałość wynosi ponad 200 lat (w przypadku przechowywania w albumie).

Obraz
© (fot. epson)

Dzięki funkcji kopiowania bez użycia komputera i nowemu przyciskowi automatycznego skanowania urządzenie Epson Stylus SX11. pozwala szybko i łatwo kopiować oryginały formatu A4, a dołączone oprogramowanie do rozpoznawania znaków (OCR)
umożliwia edytowanie tekstu z przeskanowanego dokumentu. Epson Stylus SX110 oferuje też funkcję Epson Easy Photo FixTM, która pomaga przywrócić kolor i skorygować przeciwświatło podczas skanowania starych fotografii. Dołączono też funkcję Epson Easy Photo Print, która wraz z naciśnięciem przycisku reguluje kolor i kontrast oraz usuwa efekt czerwonych oczu.

Urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus SX11. jest zgodne z normą ENERGY STAR®, co odzwierciedla nacisk, jaki firma kładzie na ograniczenie emisji dwutlenku węgla związanej z użytkowaniem jej produktów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)