Nowa aktualizacja oprogramowania NAVTO

Nowa aktualizacja oprogramowania NAVTO

Nowa aktualizacja oprogramowania NAVTO
Źródło zdjęć: © NavTo
03.02.2010 15:56, aktualizacja: 03.02.2010 16:14

Ostrzeżenia o zbliżaniu się do remontów na drogach z podaniem dystansu na którym występują (dane GDDKiA), porównywanie dwóch tras pod względem przebiegu, odległości, czasu i kosztów paliwa, inteligentna klawiatura do wprowadzania nazw oraz wyszukiwanie dowolnych punków POI wybranej sieci znajdujących się na trasie lub w bliskiej odległości od niej, to niektóre z nowych funkcji jakie zawiera kolejna aktualizacja oprogramowania nawigacji samochodowej NAVTO, stworzonej przez firmę AutoGuard

Nowa aktualizacja oprogramowania NAVTO umożliwia wyznaczanie dwóch tras jednocześnie i porównanie ich ze sobą pod względem odległości, czasu pokonania, kosztów paliwa, jak również ilości utrudnień i występowania przepraw promowych. Wielopunktowa trasa rysowana jest na mapie w całości oraz zapisywana w pamięci urządzenia. Można również porównywać bezpośrednie trasy do celu w wariancie najkrótsza i najszybsza - ekran szczegółów trasy dostarczy komplet informacji ułatwiającej wybór trasy.

Obraz
© (fot. NavTo)

Wraz z aktualizacją, NAVTO wyposażono w nowe opcje wspomagające kierowcę podczas jazdy. Urządzenie od wyjazdu rejestruje stopień pokonania trasy w procentach, najwyższą osiągniętą prędkość, a kompas wskazuje stronę świata w którą zmierza samochód. Po wprowadzeniu dodatkowego okna, do wpisywania danych na temat spalania, komputer obliczy koszt zużycia paliwa, w ruchu miejskim i na trasie.

Obraz
© (fot. NavTo)

Jedną z zalet nawigacji stworzonej przez AutoGuard jest intuicyjność i prostota i obsługi. Użytkownik bezpośrednio z okna mapowego ma dostęp do komputera pokładowego, przełączania na widok 3D, wyszukiwania najbliższych POI, wyłączenia podpowiedzi głosowych oraz wizualizacji całej trasy. Może także ustalić domyślną skalę nawigacji, włączać i wyłączać ostrzeżenia o remontach oraz oznaczenia punktów POI na mapie.

Aktualizacja 1.5.0 dostępna jest bez opłat na stronie www.navto.pl w zakładce Pobierz. Aktualizacja zawiera wszystkie poprzednie aktualizacje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)