Notebooki VAIO - którego wybrać?

Notebooki VAIO - którego wybrać?

Notebooki VAIO - którego wybrać?
Źródło zdjęć: © Sony
13.06.2008 12:26

Bogata oferta dostępnych na rynku komputerów przenośnych może
spowodować zawrót głowy. Stojąc przed koniecznością zakupu nowego,
zaawansowanego technologicznie urządzenia konsumenci szukają informacji w Internecie i magazynach branżowych. Nie zawsze jednak rekomendacja wirtualnego znawcy wystarcza do podjęcia właściwej decyzji. Produkt trzeba wziąć do ręki, włączyć, przejść przez kilka aplikacji

Inicjatywą, która ma pomóc ludziom biznesu w dokonaniu wyboru jest uruchomienie od czerwca 2008 r. usługi o nazwie VAIO VIP SERWIS. Jeśli konsument nie jest do końca przekonany, czy model VAIO serii TZ czy FZ lepiej spełni oczekiwania i potrzeby - może skontaktować się z firmą Sony.
Konsultant przyjmie imienne zgłoszenie wraz z numerem telefonu i wskazaniem, w którym Centrum Sony klient chciałby się zapoznać z laptopem. Przedstawiciel wybranej placówki oddzwoni i umówi się na konkretny termin spotkania.

Eksperci VAIO nie tylko pomogą w wyborze zaawansowanego produktu, ale również odpowiedzą na wszystkie pytania i podpowiedzą, jak najlepiej - i w pełni wykorzystać posiadane urządzenie – zwiększyć i rozszerzyć jego funkcjonalność. Jeśli w trakcie użytkowania komputera Klient będzie miał dodatkowe pytania dotyczące aktualizacji oprogramowania czy problemów technicznych, ten sam konsultant będzie służył swoją wiedzą i czasem.

Dodatkowe informacje o VAIO VIP Servis »

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)