Notebooki od Ferrari, "empetrójki" od Volkswagena

Notebooki od Ferrari, "empetrójki" od Volkswagena

10.04.2007 14:37, aktual.: 25.04.2007 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Koncerny LG i Volkswagen podjęły współpracę, której efektem jest model przenośnego odtwarzacza multimedialnego. Na przednim panelu aluminiowej obudowy urządzenia widnieje miniaturowe, charakterystyczne logo samochodów marki Volkswagen, a na tylnej ściance znajdziemy logo nowego "garbusa".

Inspiracja autem Volkswagen New Beetle ( następcą kultowego już "garbusa" ) nie przełożyła się jednak na stylistykę odtwarzacza, który przypomina dostępne już na rynku konkurencyjne urządzenia tego typu.

Obraz
© Muzyczny "garbus" - efekt kooperacji LG i Volkswagena

Odtwarzacz będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych - czerwonej, niebieskiej oraz żółtej - z których każda ma być oferowana w dwóch wersjach pojemnościowych ( 2 i 4 GB ). Urządzenie dysponuje 2,4-calowym wyświetlaczem LCD, oprócz plików audio ( MP3, WMA, OGG ) może także odtwarzać wideo w formacie MPEG-4 i WMV 9.

Obraz
© Muzyczny "garbus" - efekt kooperacji LG i Volkswagena

Jak informuje koncern LG, zastosowana w urządzeniu bateria umożliwi 20 godzin odtwarzania muzyki i ok. 3 godzin odtwarzania filmów. Data wprowadzenia na rynek oraz cena odtwarzacza nie są jeszcze znane.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)