Norton AntiVirus 2009 Gaming Edition - gracze pod ochroną

Norton AntiVirus 2009 Gaming Edition - gracze pod ochroną
Źródło zdjęć: © IDG.pl

09.06.2009 16:30, aktual.: 09.06.2009 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Symantec udostępnił wersję swojego oprogramowania antywirusowego przeznaczoną dla komputerowych graczy. Zadaniem aplikacji Norton AntiVirus 2009 Gaming Edition jest m.in. ochrona danych logowania do kont gier MMORPG oraz zasobów gromadzonych przez gracza w grach online.

Obraz
© Norton AntiVirus 200. Gaming Edition (fot. IDG.pl)

Gracze to grono, określone przez Rowana Trollope'a, dyrektora ds. produktów konsumenckich w Symanteku, mianem "społeczności bardzo wymagającej, nie tolerującej w systemie niczego, co może im przeszkadzać w czasie grania". Norton AntiVirus 200. Gaming Edition ma więc możliwie jak najmniej przeszkadzać im w rozrywce.
Jak informuje producent, aplikacja charakteryzuje się m.in. obecnością funkcji planowania, dzięki której na czas rozrywki można wyłączyć te komponenty antywirusa, które pochłaniają dużo zasobów systemowych. Użytkownik może ponadto tak dostosować ustawienia programu, by zachować jak najlepszą równowagę między odpowiednim poziomem zabezpieczeń o zachowaniem niezbędnej w grach wydajności.

Symantec podkreśla, że program zajmuje nie więcej niż 6 MB pamięci systemowej. Aplikacja jest już w sprzedaży. Jej sugerowana cena detaliczna to 12. zł (roczna licencja).
Więcej informacji: Symantec

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)