Nokii zależy na Instagramie

Nokii zależy na Instagramie

Nokii zależy na Instagramie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.03.2013 16:40, aktualizacja: 21.03.2013 22:45

Nokia cały czas stara się przekonać Instagram, by ten w końcu wydał aplikację dla Windows Phone. Jak na razie, bezskutecznie. Próbuje więc nietypowej kampanii marketingowej.

Instagram to jeden z największych nieobecnych w sklepie Windows Phone. Nokia, mimo starań, jak dotąd nie przekonała twórców aplikacji, by stworzyli jej wersję na mobilny system Microsoftu. Nokia postanowiła zatem oddać głos posiadaczom smartfonów Lumia.

Aplikacja #2Instawithlove jest już dostępna w sklepie Windows Phone, jednak wyłącznie dla smartfonów Lumia. Nakłada ona filtr polaroidowy na wykonane zdjęcie i pozwala na umieszczenie go w sieciach społecznościowych z tagiem „#2Instawithlove”. Nokia liczy, że wiele osób skorzysta z aplikacji, pokazując Instagramowi, jak bardzo i jak wielu użytkownikom zależy na „prawdziwym”. Instagramie.

Oprócz tego Nokia wydała własny klon Instagramu. Aplikacja SophieLens, podobnie jak Instagram, pozwala nakładać efektowne filtry na wykonane fotografie. W przeciwieństwie do #2Instawithlove, program jest dostępny dla wszystkich posiadaczy smartfonów z Windows Phone, nie tylko tych od Nokii (ale Lumie mają ową aplikację za darmo, reszta musi zapłacić ponad trzy złote).

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Promocja: gry PC za dwie dyszki w Biedronce"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)