Nokia znów będzie produkować smartfony? Bzdura!

Nokia znów będzie produkować smartfony? Bzdura!
27.04.2015 09:27
Nokia znów będzie produkować smartfony? Bzdura!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

W ostatnich dniach w mediach pojawiło się sporo doniesień na temat prawdopodobnego powrotu firmy Nokia do produkcji smartfonów, choć tym razem raczej z Androidem na pokładzie. W końcu głos zabrała jednak sama firma.

Komunikat opublikowany na stronie Nokia Networks nie pozostawia zbyt wiele miejsca na złudzenia i nadzieje u tych, którzy chętnie widzieliby powrót dawnego telefonicznego giganta. A zresztą, przeczytajcie sami:

"Firma Nokia zauważyła pojawiające się w ostatnim czasie doniesienia na temat domniemanych chęci i starań firmy, mających na celu produkcję konsumenckich telefonów komórkowych, wspomaganą działaniami badawczo-rozwojowymi na terenie Chin. Są to doniesienia fałszywe, całkowicie błędnie przypisywane wysoko postawionym pracownikom firmy Nokia Networks. Dlatego firma Nokia przypomina, że obecnie nie planuje ani produkcji, ani sprzedaży telefonów komórkowych."

Cóż, dla usprawiedliwienia można oczywiście przypomnieć, że Nokia mimo wszystko dawała pewne nadzieje na realizację innego scenariusza - wielkiego powrotu na rynek smartfonów. I mowa tu nie o doniesieniach czy plotkach, ale faktach, takich jak niedawna premiera tabletu N1 czy wypuszczenie Z Launchera dla systemu Android.

Ech, a miało być tak pięknie. Ale raczej jednak nie będzie...

To jest ciekawe - Pobito kolejowy rekord prędkości!

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: James Bond gardzi smartfonami Sony

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)