Nokia usprawni klienta e‑mail w telefonach

Nokia usprawni klienta e-mail w telefonach
Źródło zdjęć: © Nokia

10.08.2008 16:00, aktual.: 12.08.2008 01:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nokia uruchomiła program beta nowego klienta poczty elektronicznej zaszytego w telefonach pracujących pod kontrolą Symbiana.

Klient e-mail znajdujący się telefonach Nokii serii N oraz E jest bardzo prostą aplikacją. Posiada niestety problemy z hiperłączami, nie wyświetla listów przesyłanych z innych serwisów i ogólnie sprawia wrażenie mało akceptowalnego dla przeciętnego użytkownika. Producent telefonów, znając opinie użytkowników na temat klienta pocztowego uruchomił program Nokia Email service - dostępny dla wszystkich!

Według informacji podanych przez Nokię, nowa wersja klienta pocztowego spodoba się każdemu aktywnemu użytkownikowi mobilnemu. Program posiada odświeżony design i działa całkiem sprawnie, biorąc pod uwagę, iż jest to wczesna beta aplikacji. Podczas trwania testów można łączyć się z Google Gmail oraz wieloma innymi kontami pocztowymi, wyłączając jednak Hotmail i konta korporacyjne. Firma zapewnia, że im więcej będziesz korzystał z poczty w telefonie tym bardziej będziesz zadowolony z faktu, jakie to proste i przyjemne. O zakończeniu programu testowego użytkownik zostanie poinformowany stosowną wiadomością e-mail.

Aplikacja współpracuje z następującymi modelami telefonów: E51, E61, E61i, E65, E66, E71, N73, N80, N81 oraz N95. Program można pobrać z witryny Nokii - http://www.nokia.com/betalabs/email. Producent telefonów zachęca także gorąco do dzielenia się opinią z użytkowania aplikacji, w tym celu wystarczy wypełnić formularz online - http://ssbeta.yav4.com/betalabs/nokiaemail/.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także