Nokia obdarowuje tajemniczymi pudełkami - Nokia Hackerbox

Nokia obdarowuje tajemniczymi pudełkami - Nokia Hackerbox

Nokia obdarowuje tajemniczymi pudełkami - Nokia Hackerbox
Źródło zdjęć: © slashgear.com
22.12.2009 22:56, aktualizacja: 23.12.2009 01:34

Nokia z okazji zbliżających się świąt przygotowała dla wybranych blogerów niespodziankę - zestaw gadżetów zamkniętych w zagadkowym czarnym pudełku. Całość prezentuje się bardzo stylowo...

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że opakowanie prezentu może być tak samo ważne jak sam upominek. Pobudza ono naszą wyobraźnię i pozwala odkryć coś tajemniczego, co przeznaczone jest wyłącznie dla obdarowanego. Nokia z okazji zbliżających się świąt przygotowała dla wybranych blogerów niespodziankę - zestaw gadżetów zamkniętych w zagadkowym czarnym pudełku - Nokia Hackerbox.

Całość prezentuje się bardzo stylowo. Połyskujące pudełko sygnowane jest logiem fińskiego producenta i posiada złącze miniUSB. Ciekawostką jest to, że w żaden konwencjonalny sposób nie da się go otworzyć. Pomóc w tym ma dołączona kartka zawierająca wskazówkę – adres WWW odsyłający do strony hackerbox.co.uk zawierającej dalsze instrukcje. Po podłączeniu do komputera i zastosowaniu kilku hakerskich sztuczek wieko pudełka samoczynnie odskakuje, a z wnętrza zaczynają się wydobywać efektowne kłęby dymu.

Nokia przygotowała dla wybranych blogerów kilka gadżetów. Wewnątrz pudełka Hackerbox mogli oni znaleźć mobilny komputer –. model N900, grę Modern Warfare II na konsolę PS3, miniaturową figurkę lisa, świąteczne ciasto oraz specjalną kartkę z życzeniami.

Zobacz krótki film z otwarcia tajemniczego pudełka Nokia Hackerbox...

Trzeba przyznać, że Nokia wykazała się pomysłowością przy promocji swojego najnowszego urządzenia - mobilnego komputera N900. Prezentami obdarowani zostali m.in. autorzy blogów utku.tumblr.com oraz tracyandmatt.co.uk.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)