Nokia Lumia 920 oraz Nokia Lumia 820 już w Polsce

Nokia Lumia 920 oraz Nokia Lumia 820 już w Polsce

Nokia Lumia 920 oraz Nokia Lumia 820 już w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.11.2012 11:23

Nokia Lumia 920 oraz Nokia Lumia 820 trafiają do sprzedaży w Polsce i będą dostępne u operatorów: Orange, Plus, T-Mobile oraz w klepach.

Nokia Lumia 92. wyróżnia się na rynku zaawansowanymi funkcjami fotograficznymi, związanymi z użyciem technologii Nokia PureView. W aparacie fotograficznym smartfonu zastosowano technologię grup soczewek poruszających się niezależnie podczas ustawiania ostrości. Dzięki temu urządzenie może bez używania lampy błyskowej absorbować pięć razy więcej światła niż konkurencyjne smartfony. Wyraźne i jasne zdjęcia oraz nagrania wideo można uzyskać także w pomieszczeniach oraz przy ograniczonym świetle nocnym. Ponadto Nokia Lumia 920 redukuje zniekształcenia spowodowane przez ruch ręki podczas wykonywania zdjęć.

Oprócz wbudowanej funkcji ładowania bezprzewodowego Nokia Lumia 92. zawiera także aplikację Nokia Miasto w obiektywie. Jest to najnowsza propozycja z oferty usług lokalizacyjnych, wprowadzająca funkcje rozszerzonej rzeczywistości, które będą teraz dostępne również w Nokia Mapach.

Nokia Lumia 82. pomimo niewielkich rozmiarów może się poszczycić wysoką wydajnością. Dzięki wymiennym obudowom jego użytkownik może nie tylko dobrać odpowiedni kolor, ale też dodać funkcję ładowania bezprzewodowego. Pod obudową znajduje się miejsce na kartę pamięci micro SD.

Oba telefony są dostępne w kolorze żółtym, czerwonym, białym i czarnym. Ich ceny wynoszą odpowiednio 2699 zł za Lumię 920 i 2149 zł za Lumię 820.

Wszystko o telefonie Nokia Lumia 920 w katalogu telefonów. Zobacz szczegóły

Wszystko o telefonie Nokia Lumia 920 w katalogu telefonów. Zobacz szczegóły

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (91)