Nokia Lumia 800 za komentarz na Facebooku

Nokia Lumia 800 za komentarz na Facebooku26.09.2012 08:40
Nokia Lumia 800 za komentarz na Facebooku
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

Nokia zaprasza do ostatniego etapu konkursu Nokia Developers' Challenge. Tym razem nagrodzeni zostaną komentatorzy aplikacji.

Wystarczy wejść na stronę developerschallenge.pl i wybrać swojego faworyta. Wśród finalistów znalazło się już tylko 2 autorów aplikacji: _ Wydatki _ oraz _ Anagramy _. Co mają do zaoferowania?

Wydatki - dzięki elektronicznemu portfelowi możesz kontrolować swoje wydatki. Już nigdy nie zapomnisz, na co wydałeś ostatnie 200 zł - wszystkie dane zapisywane są w pamięci smartfona.

Anagramy - telefon to Twój najlepszy przyjaciel w poczekalni u lekarza, w kolejce do kasy czy tez w drodze do pracy miejskim autobusem? Aplikacja Anagramy to ekscytująca gra słowna, która dostarcza inteligentnej rozrywki i umila czas np. podczas podróży.

Na autora najciekawszej aplikacji czeka 10 tys. zł. Firma Nokia nagrodzi również najaktywniejszych Internautów, którzy wezmą udział w ocenianiu konkursowych prac na Facebooku. Autorzy czterech najciekawszych komentarzy otrzymają smartfony Nokia Lumia 800.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)