Nokia E71 zdobywa kolejną nagrodę

Nokia E71 zdobywa kolejną nagrodę

19.03.2009 13:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nokia E71 została uhonorowana statuetką Złotej Anteny 2009 w kategorii „Telefon roku 2009 – rozwiązanie mobilne”, a Mail for Exchange otrzymało wyróżnienie w kategorii „Produkt Roku – rozwiązanie mobilne dla biznesu”. Wyróżnienia zostały przyznane w tegorocznej, jedenastej już edycji konkursu realizowanego przez miesięcznik Świat Telekomunikacji. Gala finałowa odbyła się 18 marca
w hotelu Radisson SAS w Warszawie.

Złota Antena to już kolejne wyróżnienie dla telefonu Nokia E71. 26 lutego br. magazyn Mobile Internet uhonorował go statuetką Wirtualnego Telefonu i tytułem „Biznesowy Telefon Roku 2008”. Model ten otrzymał również tytuły „Telefonu Roku” oraz „Najlepszego Smartfonu” w prestiżowym konkursie Mobile Choice Consumer Awards 2008.

„Nokia E7. to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych modeli w Eseries - biznesowej linii naszych urządzeń. W dużej mierze to właśnie dzięki pojawieniu się na rynku telefonów Nokia E71 i Nokia E66 nasza firma odnotowała najlepszy w historii rok dla rozwiązań biznesowych — w 2008 roku Nokia sprzedała ponad 10 milionów sztuk tych urządzeń” - mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu, Nokia Poland. „Szczególnie ważny jest dla nas fakt, że Nokia E71 cieszy się tak wielkim uznaniem zarówno wśród użytkowników, jak i niezależnyh ekspertów z branży, którzy testują i oceniają wszystkie dostępne na rynku modele. Pozwala to nam z całkowitą pewnością stwierdzić, że obecnie jest to jeden z najlepszych modeli w swojej klasie” – dodaje Piotr Bubak.

Obraz

Mail for Exchange otrzymało wyróżnienie w kategorii „Produkt Roku –. rozwiązanie mobilne dla biznesu”. Rozwiązanie to umożliwia synchronizację usługi Microsoft Exchange na urządzeniach mobilnych Nokia S60 3rd Edition. Zapewnia pracownikom dostęp do służbowej poczty, kalendarza i kontaktów Microsoft Exchange z dowolnego miejsca, w którym się aktualnie znajdują, zwiększając efektywność pracy i tym samym obniżając koszty działalności.

Złote Anteny
Nagrody w corocznym konkursie „Złote Anteny Świata Telekomunikacji”. przyznawane są za osiągnięcia w dziedzinie telekomunikacji i mediów. Konkurs ma na celu uhonorowanie ludzi, popularyzację najciekawszych produktów oraz rozwiązań w telekomunikacji, a w szczególności promocję polskiej myśli technicznej. Od 1999 roku jury przyznało ponad 70 statuetek Złotych Anten.

Kapitułę konkursu tworzą niezależni eksperci i wybitni znawcy rynku wybrani spośród osób cieszących się autorytetem w polskim środowisku telekomunikacyjnym oraz przedstawiciele wydawcy i redakcji.

Rozwiązanie nie tylko dla biznesu - Nokia E71
Nokia E71 to telefon należący do Eseries – serii urządzeń biznesowych o bogatej funkcjonalności połączonej z prostotą użytkowania. Telefon wyposażony jest w najnowsze technologie komunikacji oraz możliwość szybkiej transmisji danych dzięki HSDPA i WLAN. Posiada ponadto wbudowany moduł GPS oraz aplikację Nokia Maps 2.0.
Absolutną nowością w telefonie są dwa tryby pracy: służbowy i osobisty. Profil służbowy umożliwia szybkie i intuicyjne korzystanie z funkcji biznesowych telefonu. Po pracy, za pomocą jednego przycisku użytkownik może wybrać profil osobisty, w którym ma bezpośredni dostęp do prywatnej skrzynki pocztowej oraz funkcji multimedialnych telefonu takich jak: odtwarzacz MP3. odtwarzacz wideo, nawigacja czy galeria. Zmienia się też jednocześnie tło wyświetlacza, tematy, powiadomienie o otrzymanych wiadomościach e-mail.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)