Nigdy nie przejdziecie tego Pac-Mana!

Nigdy nie przejdziecie tego Pac‑Mana!

Nigdy nie przejdziecie tego Pac-Mana!
Źródło zdjęć: © via chip.pl
22.04.2011 10:49, aktualizacja: 22.04.2011 13:08

Pierwsza odsłona Pac-Mana miała swoją premierę w 1981 roku. Od tamtego czasu mnóstwo się zmieniło. Na świecie mamy (prawie) powszechną demokrację, telefony komórkowe, internet, Unię Europejską, sieci hipermarketów oraz inne dobra naturalne

Jednak stary, dobry, żółty Pac-Man pozostał taki sam jak przed laty i robi po dziś dzień tylko to, co umie najlepiej - zjada kolejne kropki walcząc okazjonalnie ze zjawiskami paranormalnymi. Skoro więc nie ma sensu poprawiać czegoś, co już jest doskonałe, postawmy na ilość! Największa gra z żółtym kropkiem jaką zna świat ciągle rośnie!

Obraz
© (fot. via chip.pl)

Klasyczna wersja największej pac-przygody świata, powstała jako prezentacja dla przeglądarki Internet Explorer 9. specjalnie na tegoroczną konferencję Microsoft Mix11. Jak też sugerują wszelakie napisy - to właśnie na przeglądarce Micorsoftu poniższa strona działa najlepiej; nie miałem jednak większych problemów używając konkurencyjnego oprogramowania.

The World's Biggest Pac-Man łączy mapy klasycznej wielkości w jedną, ogromną grę, której przejście nigdy nie będzie możliwe. Użytkownicy Facebooka mogą bowiem tworzyć własne plansze, dokładając kolejną cegiełkę składającą się na ciągle rosnący projekt. Jeżeli jednak nie masz zapędów kreatywności, to nic nie szkodzi. Możesz biernie podjadać kropki na każdej istniejącej mapie, w dowolnej kolejności, przechodząc nawet płynnie z jednej planszy na drugą... Sama gra skrupulatnie podlicza statystyki w postaci pochłoniętych punktów, "packniętych" duchów, ukończonych plansz czy odwiedzonych map.

Jest nawet lista krajów, w których mieszka najwięcej kropko-pochłaniaczy. Aktualnie jesteśmy na 18. miejscu. Do boju Polska, do boju!

Kliknij w link - The World’s Biggest Pac-Man
Miłej zabawy!

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Zobacz, co powinieneś zainstalować na swoim Androidzie!"

CHIP/GB/GB

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)