Niezawodny T470p — ThinkPad nowej generacji gotowy na każde okoliczności

Niezawodny T470p — ThinkPad nowej generacji gotowy na każde okoliczności

Niezawodny T470p — ThinkPad nowej generacji gotowy na każde okoliczności
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
27.03.2018 09:02

Wydajność klasy korporacyjnej w przystępnej cenie? To możliwe, gdy zdecydujemy się na zakup Lenovo ThinkPad T470p — wytrzymałego i niezawodnego laptopa, stworzonego wręcz do zarządzania biznesem.

Niepowtarzalny komfort pracy

Ultrawydajne procesory Inter z serii HQ, odporna na uszkodzenia obudowa magnezowa, podświetlana klawiatura, której nie straszne jest zalanie, zabezpieczenia w postaci czytnika linii papilarnych, Windows Hello, TPM czy smart card, możliwość zastosowania dedykowanej karty graficznej NVIDIA® GeForce® 940MX 2 GB GDDR5 — to tylko niektóre z cech charakterystycznych dla Lenovo ThinkPad T470p. Praca w zmiennych warunkach — od biura, poprzez spotkania zewnętrzne, aż po delegacje — nie stanowi problemu, gdy korzystamy z Lenovo ThinkPad T470p. Laptop waży około 1,8 kg i ma 24 mm grubości, dzięki czemu zabranie go ze sobą nie jest uciążliwe, a praca w podróży wydajna i efektywna. Wystarczy jedno ładowanie, by pozwolił nam nieprzerwanie pracować przez 10 do 12 godzin. Dodatkowo, Lenovo ThinkPad T470p o przekątnej ekranu 14 cala, doskonale wyświetla żywe kolory i ostre kadry, dzięki czemu nie tylko praca, ale i rozrywka w ramach odpoczynku — jak chociażby oglądanie filmów — to sama przyjemność.

Wprawiony w boju, dający maksimum bezpieczeństwa

Lenovo ThinkPad T470p, jak każdy laptop z tej serii, poddawany jest ponad 200 testom wojskowym. Zgodność z normą MILSPEC daje nam gwarancję, że notebook jest odporny na wszelkiego rodzaju zalania, upuszczenia, uderzenia czy skrajne temperatury. To ważne, zwłaszcza, gdy naszej pracy towarzyszą częste podróże, którym towarzyszy pośpiech, przez co nietrudno jest o nieszczęśliwe wypadki. Ponadto, Lenovo ThinkPad T470p jest odporny na wszelkie próby złamania hasła przez osoby trzecie. Dzięki zastosowanym technologiom, takim, jak rozpoznawanie twarzy czy linii papilarnych, Hello World, TPM czy — opcjonalnie — smart card, nie musimy wpisywać hasła, by zacząć pracę. Wystarczy, że uśmiechniemy się do kamery na podczerwień czy dotkniemy czytnika linii papilarnych, a bezpieczne i szybkie logowanie będziemy mieli z głowy. Dzięki temu, pozostawiając na chwilę swój komputer w biurze czy poza nim, mamy pewność, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do naszych poufnych danych, jakie na nim przechowujemy. W dodatku, Lenovo ThinkPad T470p posiada procesory Intel® Core™ 7. generacji, dzięki którym laptop reaguje w mgnieniu oka i bez problemu pozwala przełączać się między potrzebnymi aplikacjami.

Wytrzymałość Lenovo ThinkPad w nawiązaniu do wspomnianych testów wojskowych zaprezentowana została w załączonym filmie

Usługa gwarancyjna, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Kolejną zaletą Lenovo ThinkPad T470p, istotną zwłaszcza dla osób nieustająco będących w biznesowych podróżach, jest gwarancja OnSite, dzięki której możemy korzystać z pomocy technicznej na całym świecie. W przypadku, gdy coś niepokojącego zacznie dziać się z naszym laptopem, nie musimy poszukiwać najbliższego serwisu, a jedynie skontaktować się z autoryzowanym serwisantem Lenovo, który przyjedzie pod wskazany przez nas adres i — jeśli to tylko będzie możliwe — od ręki usunie awarię. Dzięki temu nie musimy się stresować, że komputer trafi na długi czas do serwisu, a my zostaniemy odcięci od ważnych danych, prezentacji czy umów, które przygotowaliśmy na spotkanie w drugiej części świata.

Gdzie kupić Lenovo ThinkPad T470p?

By mieć pewność, że stajemy się właścicielem oryginalnego Lenovo ThinkPad T470p, powinniśmy dokonać zakupu u autoryzowanych, specjalistycznych dostawców i partnerów Lenovo, takich, jak Delkom. Firma nie tylko pozwoli nabyć nam wytrzymały i niezawodny sprzęt w atrakcyjnej cenie, ale również umożliwi zmiany w jego konfiguracji, takie, jak chociażby rozbudowa pamięci RAM. Dzięki temu otrzymamy biznesowy sprzęt najwyższej jakości, dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. By poznać więcej szczegółów na temat Lenovo ThinkPad T470p i kupić laptop od autoryzowanego dostawcy, wystarczy odwiedzić stronę www.delkom.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)