Niewielki projektor bezprzewodowy od Asusa: B1M

Niewielki projektor bezprzewodowy od Asusa: B1M29.04.2013 15:04
Niewielki projektor bezprzewodowy od Asusa: B1M
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Asus B1M to kompaktowy i bezprzewodowy projektor o bliskim zasięgu umożliwiający wyświetlanie prezentacji czy multimediów z notebooków, tabletów i smartfonów poprzez sieć Wi-Fi. Urządzenie waży 900g i zajmuje niewiele więcej miejsca, niż opakowanie od filmu DVD.

Projektor Asus B1. został wyposażony w mały adapter Wi-Fi i technologię Wi-Fi Projection, co umożliwia bezpośrednie łączenie się z notebookiem lub urządzeniami korzystającymi z systemów Android lub iOS. Prezentacje, dokumenty czy pliki multimedialne można strumieniować bezprzewodowo z dowolnego miejsca.. Urządzenia współpracujące z Andoridem lub iOSem pozwalają na bieżące robienie notatek na slajdach oraz mogą pełnić funkcję pilota do obsługi prezentacji.

Źródłem światła są diody Eco-LED mające zapewnić według producenta żywotność rzędu 3. 000 godzin. Przy jasności rzędu 700 lumenów i wykorzystaniu nowej technologii DLP, B1M zapewnia wyraźny obraz ze 100-procentowym nasyceniem kolorów NTSC przy rozdzielczości 1280x800 (WXGA). Soczewki o krótkim rzucie mogą wyświetlać obraz o przekątnej do 51” z odległości jednego metra. Zastosowana w nim automatyczna korekcja trapezu, zapewnia prawidłowy, prostokątny obraz.

Szeroki wybór wejść video oznacza, że Asus B1. może współpracować z wieloma urządzeniami. Port USB i czytnik kart pozwalają na wyświetlanie zawartości z magazynujących urządzeń USB i kart SD. Dzięki wbudowanej obsłudze formatów dokumentów Microsoft Office i PDF, projektor B1M eliminuje potrzebę korzystania z notebooka lub innego urządzenia mobilnego w celu wyświetlenia prezentacji. Projektor ma także dwa wbudowane głośniczki o mocy 2W.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)