Niewielka zamrażarka, którą zmieścisz pod kuchennym blatem

Niewielka zamrażarka, którą zmieścisz pod kuchennym blatem

Niewielka zamrażarka, którą zmieścisz pod kuchennym blatem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.06.2016 13:05
Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Zamrażarka to idealny sprzęt dla osób ceniących komfort i dużą przestrzeń do przechowywania ulubionych produktów. Niestety, ciasnota polskich kuchni sprawia, że najczęściej nie mamy miejsca na wstawienie tam dodatkowego urządzenia. Odpowiedzią na to ma być jedno z nowych urządzeń Liebherr.

Do najmniejszej kuchni

Zamrażarka GP 1213 Comfort to bardzo kompaktowe urządzenie, które z powodzeniem zmieści się pod kuchennym, a do tego pracuje w klasie energetycznej A++.

Zastosowanie technologii SmartFrost powoduje, iż oszranianie zarówno wnętrza komory jak i produktów jest znacznie zredukowane. Pozwala to na wiele rzadsze rozmrażanie urządzenia. Dodatkowo, ściany i wnętrze zamrażarki są gładkie, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Parownik został schowany w izolacji obudowy, dzięki czemu urządzenie jest wysoko energooszczędne i ma zapewnione równomierne chłodzenie.

Automatyczna funkcja SuperFrost gwarantuje oszczędzanie energii podczas mrożenia produktów. Wytwarzane szybko zimne powietrze, wymagane do zachowania witamin w zamrażanej żywności, momentalnie obniża temperaturę do -32°C. Po całkowitym zamrożeniu żywności, funkcja automatycznego SuperFrost przełącza się z powrotem do normalnego trybu pracy.

Dzięki funkcji VarioSpace osiągnięto dużą pojemność zamrażarki. Szuflady można z łatwością wyjmować, co w prosty sposób pozwala na uzyskanie większej przestrzeni, nawet dla największych mrożonek.

Cena: 999 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Kuchnia średnich rozmiarów

Zamrażarka GN 2323 Comfort o klasie energetycznej A+ została wyposażona w technologię NoFrost. Proces ten odbywa się dzięki obiegowi powietrza chłodzącego, przy jednoczesnym odprowadzeniu wilgoci na zewnętrz. Metoda ta eliminuje tworzenie się zbędnego lodu i sprawia, że produkty nie są oszronione, dzięki czemu nie ma potrzeby przeprowadzania uciążliwego rozmrażania.

Dodatkowo, tak jak w poprzednim modelu, dostępna jest automatyczna funkcja SuperFrost błyskawicznie zamrażająca żywność. GN 2323 Comfort wyposażono w głębokie i wyjmowane szuflady z systemem FrostSafe, który zapobiega utracie zimna podczas otwierania urządzenia.

Cena: 1599 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dla dużej rodziny i do sporej kuchni

Zamrażarka GNPes 4355 Premium z linii BluPerformance pracuje w najwyższej klasie energetycznej A+++. Technologia chłodzenia została kompaktowo zintegrowana w podstawie urządzenia, co pozwoliło uzyskać o 20 proc. więcej powierzchni do przechowywania żywności. Dodatkowy atut tego rozwiązania, to brak konieczności zachowania odstępu od ściany lub mebli kuchennych, co zdecydowanie wyróżnia urządzenie spośród innych.

Osiem przestronnych szuflad zamrażarki umożliwia przechowywanie dużej ilości zapasów. Ponadto, wnętrze wyposażono w praktyczne rozwiązanie VarioSpace, które pozwala na uzyskanie więcej przestrzeni, nawet dla największych mrożonek. Obecna jest tu także technologia NoFrost.

Zamrażarka wyposażona została w wielofunkcyjne sterowanie elektroniczne z dotykowym panelem. Ekran zintegrowany za drzwiami zamrażarki umożliwia dokładne ustawienie żądanej temperatury. Energooszczędne i przyjazne dla środowiska oświetlenie LED ułatwia szybkie znalezienie potrzebnych produktów. Ponadto urządzenie wyposażono we wskaźnik stanu pracy – z zewnątrz widoczne jest niebieskie światło sygnalizujące, iż urządzenie działa prawidłowo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)