Nie zanudź się w święta dzięki tym 6 aplikacjom na Androida

Nie zanudź się w święta dzięki tym 6 aplikacjom na Androida
22.12.2016 11:411 / 6
Nie zanudź się w święta dzięki tym 6 aplikacjom na Androida
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com

Święta to nie tylko czas na rodzinne spotkania, ale też dojazdy i noclegi poza domem. Netflix doskonale o tym wie i akurat przed Bożym Narodzeniem udostępnił tryb “Netflix offline”. W aplikacji mobilnej możemy pobrać filmy i seriale, które chcemy objerzeć bez dostępu do sieci. Wprawdzie muszą to być tytuły wyprodukowane przez Netfliksa, ale to żadna wada, skoro wśród z nich znajdziemy takie perełki jak “The Crown”, "Orange is The New Black" czy kapitalne "Narcos". Nie tylko zabijecie nudę podczas podróży (czy w trakcie rodzinnych spotkań - cóż, zdarza się), ale pokażecie bliskim lub znajomym świetne seriale. I udowodnicie, że w internecie też jest mnóstwo kapitalnych rzeczy do oglądania.

Przy okazji podpowiadamy, jak zacząć przygodę z Netfliksem.

Program TV

2 / 6
323939591097100713
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com

A jeśli rodzina woli oglądać tradycjną telewizję? Warto mieć pod ręką aplikację Program TV, by wiedzieć, co gdzie leci. Tym bardziej że stacje w święta puszczają hity, które nigdy nie nudzą i można je sobie odświeżyć. Program TV to program telewizyjny dla ponad 300 stacji telewizyjnych, w tym 139 stacji polskojęzycznych - nic nas nie ominie!

Pudelek

3 / 6
323939591097297321
Źródło zdjęć: © pudelek

Jak święta spędzają celebryci? Jak ubrali się na wigilijną kolację? Czy któraś z gwiazd zaliczyła wpadkę przy stole? A może pochwaliła się niezwykłym prezentem? Mając aplikację Pudelka na telefonie ciągle będziecie na bieżąco. Newsy ze świata gwiazd pozwolą odpocząć od świątecznego zamieszania i urozmaicą czas.

Sportowe Fakty

4 / 6
323939591097493929
Źródło zdjęć: © PAP/EPA | DPA

Święta? Jakie święta - mogą odpowiedzieć sportowcy, dla których wigilia czy Boże Narodzenie to dzień jak każdy inny. W tym czasie gra liga angielska, koszykarze NBA, a 26 grudnia skoczkowie rywalizują o Mistrzostwo Polski. Niestety, nie wszyscy chcą przy świątecznym stole oglądać Premier League (też nie mogę tego zrozumieć), więc aplikacja Sportowe Fakty pozwoli być na bieżąco. A poza tym relacja z meczu angielskiej ligi czy felieton o piłce może być ciekawszy niż kolejna dyskusja o polityce. Albo o tym, że “białych świąt” znowu nie ma.

Spotify

5 / 6
323939591097690537
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Spokojnie, aż tak okrutni "antyświąteczni" nie jesteśmy - nie polecamy wam siedzieć przy stole z słuchawkami na uszach. Jednak już po rodzinnych spotkaniach warto się zrelaksować i posłuchać ulubionych albumów - samemu lub z bliskimi, podłączając Spotify do wieży (bezprzewodowo albo po kablu). Mając wersję Premium pobierzecie płyty lub piosenki wcześniej i będziecie mogli je odtwarzać nawet bez dostępu do internetu. Zawsze warto mieć aplikację muzyczną przy sobie.

Pokemon Go

6 / 6
323939591097887145
Źródło zdjęć: © flickr.com | Robert Couse-Baker

Święta aktywnie? Czemu nie! Pomóc może w tym Pokemon Go. Niezwykle popularna gra zmusi do spaceru, a przy okazji zapewni sporo rozrywki. Warto wrócić do Pokemon Go w święta choćby dlatego, że często odwiedza się miejsca, w których nie bywa się na co dzień. Przejdźcie się po okolicy i zbierajcie “obce” Pokemony. A przy okazji odpocznijcie na świeżym powietrzu.

I nie, to nieprawda, że Pokemon Go umało.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)