Nie wiesz, jaki telefon wybrać? Google pomoże

Strona głównaNie wiesz, jaki telefon wybrać? Google pomoże
14.06.2015 11:54
Nie wiesz, jaki telefon wybrać? Google pomoże
Źródło zdjęć: © © funkyfrogstock - Fotolia.com

Czy zdarzyło się wam mieć problem z wyborem nowego telefonu? Bez obaw, Google pomoże, przynajmniej jeśli chodzi o wybór urządzenia z Androidem. Mountain View uruchomiło aplikację sieciową Phone Picker, która ma ułatwić ten wybór.

Phone Picker to właściwie seria pytań o to, czego oczekujemy od smartfona oraz jakie środki zamierzamy przeznaczyć na jego zakup. Użytkownik może wybrać kilka najbardziej interesujących go zastosowań, na przykład wykonywanie połączeń głosowych, słuchanie muzyki czy robienie zdjęć, a następnie średni czas, jaki na daną czynność poświęca.

Osoby, które na bieżąco śledzą rynek urządzeń mobilnych, raczej nie będą zaskoczone wynikami podsuwanymi przez Google. Ale ludziom, którzy nie interesują się tym tematem, aplikacja rzeczywiście może pomóc zorientować się w aktualnej ofercie producentów telefonów z Androidem. W końcu coś takiego jest dużo wygodniejsze niż przebijanie się przez specyfikacje techniczne różnych urządzeń.

Na razie Phone Picker dostępny jest w języku angielskim, a w swoje bazie zawiera kilkadziesiąt modeli dostępnych na tamtym rynku.

Zobacz także: Twarze płaczących dzieci na niebie w Chinach

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)