Nie lubisz reklam w telewizji? To urządzenie sprawi, że szybko się ich pozbędziesz

Nie lubisz reklam w telewizji? To urządzenie sprawi, że szybko się ich pozbędziesz
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

24.06.2016 09:49

Chyba nikt z nas nie lubi, kiedy to podczas oglądania filmu, nagle pojawiają się reklamy, które trwają po kilkanaście minut. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się urządzenia, które posiadają funkcję ich usuwania. Taką możliwość daje nam nagrywarka TiVo BOLT.

Niewiele rzeczy tak nas nie irytuje, jak reklama przerywająca kulminacyjny moment filmu. Na domiar złego zwykle wygląda to tak, jakby wszystkie stacje nagle umówiły się i na każdym kanale pojawia się w tym samym czasie blok reklamowy. Z pomocą może przyjść nagrywarka firmy Tivo, która pozwoli przejść widzom przez reklamy za jednym razem. Wystarczy tylko nacisnąć jeden przycisk na pilocie.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

System działa praktycznie z każdym źródłem treści, a więc telewizją kablową, serwisami VOD, Netflixem oraz innymi dedykowanymi aplikacjami. Urządzenie dodatkowo zostało wzbogacone w nowszą wersję wyszukiwarki treści, która działa o 3. proc. szybciej i pozwala wyszukać dany program we wszystkich kanałach.
TiVo BOLT będzie dostępne w kolorze białym, w dwóch wersjach z dyskiem 50. GB lub 1 TB i ma kosztować kolejno - 300 i 400 dolarów (około 1100 i 1500 zł).

_ Źródło: ubergizmo / theverge / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)