Nie docierały SMS‑y w Sieci play. Problemy pojawiły się podczas obrad sejmowych [29.04.2020 r]

Nie docierały SMS-y w Sieci play. Problemy pojawiły się podczas obrad sejmowych [29.04.2020 r]
Źródło zdjęć: © Downdetector
Arkadiusz Stando

29.04.2020 13:13, aktual.: 29.04.2020 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Około godziny 11:00 pojawiły się problemy z działaniem sieci Play. Internauci skarżą się na problemy z otrzymywaniem SMS, w tym kodów bankowych. Play podaje, że sytuacja powróciła do normy, a także przeprasza za niedogodności.

Aktualizacja [13:24]: Otrzymaliśmy odpowiedź z Biura Prasowego sieci Play: "Potwierdzamy, że w godzinach 11:00 - 12:30 w dniu dzisiejszym mogły wystąpić utrudnienia z odbieraniem SMS w naszej sieci. W chwili obecnej sytuacja wróciła już do normy. Przepraszamy za niedogodności" - podaje rzecznik.

29 kwietnia w południe klienci zaczęli odczuwać problemy z działaniem sieci Play. Internauci zgłaszają problemy z obsługą usług bankowych. Nie otrzymują tzw. "SMS kodów", służących do autoryzacji logowania, przelewów i innych spraw bankowych.

Były także problemy w sejmie. "Część posłów nie ma kontaktu z salą plenarną. Zobaczymy, czy uda nam się temu zaradzić. Dopóki posłowie nie będą mieli możliwości udziału, to nie zaczniemy" - przekazała marszałek Sejmu. Finalnie obrady zaczęły się bez posłów, którzy nie mieli dostępu. Przesłano do nich nowe kody, a głosowanie nad wnioskami formalnymi ma odbyć się pod koniec narady.

Część z naszych redaktorów korzysta z usług sieci Play. Nie odczuliśmy żadnych problemów z otrzymywaniem wiadomości SMS, również w przesyłaniu kodów do logowania. Wysłaliśmy w tej sprawie zapytanie do biura prasowego operatora sieci Play.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)