Netia: za gry zapłacisz z rachunkiem

Netia: za gry zapłacisz z rachunkiem
Źródło zdjęć: © netia

28.08.2009 00:24, aktual.: 28.08.2009 10:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netia, partner technologiczny tegorocznej edycji World Cyber Games Polska, we współpracy z portalem GameSpace uruchomiła serwis, umożliwiający zakup gier komputerowych, za które płaci się wraz z rachunkiem telefonicznym.

Usługa jest prosta w obsłudze i umożliwia klientowi zakupienie dowolnej gry z portalu netia.gamespace.pl po niższej niż na półce sklepowej cenie. Oferta serwisu z grami Netii składa się zarówno z klasycznych już gier (Counter-Strike: Source, czy FIFA 09), jak i najnowszych światowych hitów (m.in. SIMS 3, FIFA Manager 09, Need for Speed Undercover).

Zakupione w serwisie www.netia.gamespace.pl gry są w domyślny i prosty sposób pobierane z serwisu na twardy dysk komputera. Płatność jest wyszczególniona na comiesięcznej fakturze za usługę dostępu do internetu i reguluje się ją wraz z abonamentem.

W chwili obecnej w serwisie dostępnych jest ponad 20 popularnych gier, a oferta będzie systematycznie poszerzana o kolejne pozycje. Już wkrótce funkcjonalność `serwisu rozstanie również poszerzona o gry w trybie multiplayer dostępne przez przeglądarkę internetową oraz wysokiej jakości serwery, obsługujące 50 różnych gier.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)