Netia z nową ofertą mobilną i nowymi usługami dla firm

Netia z nową ofertą mobilną i nowymi usługami dla firm

Netia z nową ofertą mobilną i nowymi usługami dla firm
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.04.2015 15:42, aktualizacja: 22.04.2015 10:16

Netia wprowadza do oferty usługi mobilne, które będą dostępne w pakietach z usługami stacjonarnymi. W ofercie pojawi się także kilka nowych usług dodatkowych dla firm - Bezpieczna Firma, Muzyka dla Firm oraz Mobilny Terminal Płatniczy SumUp.

Usługi mobilne –. MVNO

Mobilny telefon bez limitu i mobilny internet 2GB dostępne będą w pakietach już od 1 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy.

Nowe usługi dla firm

W ofercie Netii pojawią się również nowe usługi dodatkowe –. Bezpieczna Firma oraz Muzyka dla Firm. Bezpieczna Firma to usługa monitoringu z możliwością śledzenia obrazu na żywo online prze 24 godziny 7 dni w tygodniu, nagrywania obrazu w chmurze, zdalnego sterowania kamerą, monitoringu w nocy, alarmu o wykryciu ruchu, powiadomienia sms, e-mail oraz w aplikacji mobilnej. Abonament dla jednej kamery wynosi 29,90 zł oraz 24,90 dla drugiej kamery. Kamera internetowa do monitoringu dostępna jest w cenie 1 zł.

Muzyka dla Firm to usługa dzięki której Klienci Netii otrzymają stały dostęp –. przez 24 godziny 7 dni w tygodniu – do muzyki royalty free. Usługa daje nieograniczoną licencję na publiczne odtwarzanie i zwalnia z opłat dla Organizacji Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi (OZZ) – ZAIKS, ZPAV, STOART i SAWP. Dla przedsiębiorców oznacza to oszczędność nawet do 1000 zł miesięcznie. Klienci otrzymają dostęp do 10 różnych kanałów muzycznych oraz możliwość puszczania utworów z dedykowanego Set Top Box’a lub aplikacji web’owej. Abonament usługi wynosi od 79,90 zł. Set Top Box będzie dostępny w cenie 1 zł.

Mobilny Terminal Płatniczy SumUp

Netia wprowadza także ofertę z Mobilnym Terminalem Płatniczym SumUp w cenie 1 zł. Oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw handlowo-usługowych, które chciałyby zaoferować swoim klientom możliwość płatności kartą bez ponoszenia dużych kosztów. Usługa zapewnia comiesięczny zwrot prowizji od transakcji za pierwsze 100. zł przyjętych za pomocą terminala, brak opłat abonamentowych i prowizję – 1,49% od każdej transakcji oraz wypłatę środków bezpośrednio na dowolny rachunek płatniczy.

Dodatkowo Netia wprowadza rabaty cenowe. Przez pierwsze 6 miesięcy abonent może cieszyć się usługą internetową za 1zł/mies. Dostępna będzie również oferta „Internet na próbę”, gdzie klient może przetestować jakość oferowanej usługi i w przypadku niezadowolenia będzie mógł z niej zrezygnować bez konsekwencji w ciągu pierwszych 3. dni.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)