Netia: tańszy dostęp do Internetu

Netia: tańszy dostęp do Internetu

Netia: tańszy dostęp do Internetu
Źródło zdjęć: © netia
10.06.2010 20:20, aktualizacja: 11.06.2010 10:06

Szybki dostęp do Internetu 20 Mb/s dla klientów indywidualnych i firm od 59 zł miesięcznie oraz nowy plan telefoniczny dla dzwoniących za granicę - to elementy nowej oferty Netii.

Szybki dostęp do internetu 20 Mb/s dla klientów indywidualnych i firm od 59 zł miesięcznie oraz nowy plan telefoniczny dla dzwoniących za granicę - to elementy nowej oferty Netii.

Klienci indywidualni mają teraz do wyboru (w zależności od technologii) dostępu do Internetu w trzech cenach - 49 zł (1 lub 4 Mb/s), 59 zł (6 lub 8 Mb/s) lub 69 zł (10 i 20 Mb/s) miesięcznie (ceny brutto).

Wybierając ofertę internetową w pakiecie z telefonem otrzymuje się rabat w wysokości 10 zł miesięcznie na Internet oraz router Wi-Fi za 1 zł.

Na klientów, którzy dużo dzwonią zagranicę czeka plan telefoniczny - Non Stop Świat w cenie 69 zł z VAT. W jego ramach można wykonywać połączenia lokalne, międzymiastowe oraz międzynarodowe do UE (telefony stacjonarne) i USA oraz Kanady przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu bez limitu minut. Stawka na krajowe połączenia komórkowe wynosi 0,32 zł (Play 0,72 zł).

W nowej ofercie będą dostępne również dotychczasowe plany głosowe: Wieczory i Weekendy za 49 zł oraz Non Stop za 59 zł miesięcznie.

Netia przygotowała również nowości dla firm. W nowej ofercie pojawi się dostęp do Internetu o prędkości pobierania danych 20 Mb/s już od 59 zł miesięcznie netto (71,98 zł z VAT). Ponadto, prędkość 6 Mb/s będzie dostępna w cenie, w której dotychczas oferowana była opcja 2 Mb/s (49 zł netto / 59,78 zł z VAT miesięcznie). Zakup pakietu Internet+telefon jest premiowany rabatem w wysokości 10 zł netto miesięcznie (plany telefonii stacjonarnej nie zmieniły się).

Nowej ofercie towarzyszy kampania reklamowa z udziałem Tomasza Kota, Twarzy Netii. W pierwszej odsłonie kampanii wcieli się w rolę dentysty "z wiertłem szybkim niczym internet Netii".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)