Netia stawia na Internet

Netia stawia na Internet
Źródło zdjęć: © netia

13.08.2007 15:53, aktual.: 14.08.2007 09:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netia podtrzymuje prognozę osiągnięcia poziomu 200 tys. użytkowników korzystających z dostępu do Internetu na koniec bieżącego roku. Według stanu na 9 sierpnia obecnie posiada ich 143 tys.

Netia podtrzymuje prognozę osiągnięcia poziomu 20. tys. użytkowników korzystających z dostępu do Internetu na koniec bieżącego roku. Według stanu na 9 sierpnia obecnie posiada ich 143 tys.

Abonentów Netia chce zdobywać na kilka sposobów. Jednym będą promocje –. tak jak ta ostatnia, w której użytkownicy podpisując umowę na czas określony przez rok nie płacą rachunków. Niezależnie od promocji operator chce rozbudowywać zasięg i ofertę bezprzewodowego dostępu do sieci WiMAX. W drugiej połowie roku Netia zamierza zaproponować ofertę łączoną wspólnie z dostępem do usług telekomunikacyjnych.

Innym pomysłem na zwiększenie liczby abonentów mają być przejęcia. W I połowie roku Netia przejęła trzech mniejszych operatorów, dzięki czemu znacznie powiększyła swoją bazę użytkowników. –. Na 50 proc. jeszcze w tym roku dojdzie do kolejnych przejęć – powiedział Mirosław Godlewski, prezes Netii. Podobnie jak do tej pory w grę wchodzą przejęcia mniejszych podmiotów, które mają silną pozycje na lokalnych rynkach.

Dla porównania –. według Jacka Kalinowskiego, rzecznika Grupy TP z dostępu do Internetu oferowanego przez Telekomunikację Polską korzysta obecnie 1,8 mln abonentów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)