Netia organizuje 18-nastkę

Netia organizuje 18-nastkę

Netia organizuje 18-nastkę
Źródło zdjęć: © netia
22.09.2008 17:15, aktualizacja: 23.09.2008 10:11

22. września o północy rusza wielki urodzinowy Interneturniej Netii organizowany z okazji osiemnastolecia działalności. Przez miesiąc rozdanych zostanie ponad 2800 nagród.

Na stronie www.netia18.pl od 22. września do 19. października, co 180 sekund, będą pojawiać się pytania z najróżniejszych dziedzin: sportu, filmu, muzyki, itp. Zasady Interneturnieju są proste - osoba, która jako pierwsza (licząc od momentu emisji pytania) udzieli poprawnej odpowiedzi wygra przypisaną do danego pytania nagrodę.

Interneturniej będzie otwarty dla wszystkich użytkowników Internetu, jednak w pierwszych dwóch tygodniach nagrody będą mogli wygrać jedynie klienci Netii i firmy TELE 2, należącej do Grupy Netia. W tym czasie wszyscy pozostali uczestnicy będą mogli ćwiczyć swoje umiejętności przed główną fazą konkursu, trwającą od 6. do 19. października.

Klienci Netii i TELE 2 po wpisaniu do systemu danych identyfikujących uzyskają unikalny kod, pozwalający na weryfikację w konkursie. Ten kod uzyskają również ci użytkownicy Internetu, którzy podpiszą umowę z Netią w trakcie trwania Interneturnieju.

W Interneturnieju można wygrać darmowy Internet Netii na 2 lata, netbooki, drukarki, iPody Shuffle, kamery internetowe, zestawy do odbioru telewizji n i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)