Netia dla przedsiębiorstw z prekonfigurowalnym hotspotem dla ich klientów

Netia dla przedsiębiorstw z prekonfigurowalnym hotspotem dla ich klientów

Netia dla przedsiębiorstw z prekonfigurowalnym hotspotem dla ich klientów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.01.2014 10:00, aktualizacja: 30.01.2014 10:22

Ruszyła sprzedaż nowego rozwiązania Netii, opracowanego specjalnie z myślą o firmach, których klienci spędzają czas na oczekiwaniu (np. przychodnie, recepcje, poczekalnie, gastronomia, itp.). Usługa pod nazwą Netia WiFi dla MŚP to platforma komunikacji marketingowej. Usługa jest niezależna od łącza dostępowego.

Netia WiFi dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw to usługa polegająca na zapewnieniu bezprzewodowego dostępu do internetu w technologii Wi-Fi, w ramach której klient może ustawić dla swoich gości dostęp bezwarunkowy (goście mogą korzystać z dostępu natychmiast po wybraniu sieci Wi-Fi klienta) lub dostęp warunkowy (goście mogą korzystać z dostępu do internetu po przejściu przez portal ustawiony przez klienta, np. strona logowania, ankieta, reklama itp.).

Jak podaje Netia, głównym elementem oferty i przewagą konkurencyjną nad innymi rozwiązaniami jest platforma marketingowa, do której klient ma dostęp z poziomu przeglądarki internetowej. Platforma daje możliwość reklamowania usług i produktów, przeprowadzania ankiet, wyświetlania reklam i ustawiania stron startowych na urządzeniach mobilnych, logujących się do Netia WiFi. Platforma zapewnia również dostęp do statystyk oraz daje przedsiębiorcy możliwość zdalnego zarządzania kampanią marketingową dla firm wielolokalizacyjnych.

Netia WIFI dla MŚP to rozwiązanie z prekonfigurowanym routerem Netia WiFi, które klient może samodzielnie zainstalować. W ramach usługi, na jednym urządzeniu, klient może uruchomić dwie sieci Wi-Fi (dwa SSID): jedną dla swoich pracowników (zabezpieczoną hasłem i niedostępną dla innych osób), drugą dla gości (sieć otwarta z dostępem warunkowym lub bezwarunkowym).

Dużym atutem usługi, jak podaje operator, jest bezpieczeństwo jakie zapewnia Netia dla otwartych sieci Wi-Fi klienta. Operator na bieżąco zabezpiecza transmisję poprzez certyfikowane mechanizmy tunelowania i zarządzania.

Usługa Netia WiFi jest niezależna od usługi dostępu do internetu i może być świadczona z wykorzystaniem dowolnego łącza, dowolnego operatora. Umowa jest zawierana na okres 2. miesięcy. Opłata aktywacyjna wynosi 49 zł netto, zaś miesięczny abonament to 89 zł netto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)