Netgear WNR612 - zaprzyjaźnij się z Wi-Fi

Netgear WNR612 - zaprzyjaźnij się z Wi-Fi

Netgear WNR612 - zaprzyjaźnij się z Wi-Fi
Źródło zdjęć: © Producenta
11.04.2011 15:15, aktualizacja: 09.01.2012 11:24

Netgear N150 Classic Wireless Router WNR612 to urządzenie dedykowane wszystkim, którzy jeszcze nie mają sieci bezprzewodowej w domu...

Netgear N150 Classic Wireless Router WNR612 to urządzenie dedykowane wszystkim, którzy jeszcze nie mają sieci bezprzewodowej w domu.

WNR61. ma niewielką, kompaktową obudową (mieści się w dłoni) w białym kolorze. Router jest wyposażony w szereg opcji, które zapewniają szybki przesył danych i bezpieczeństwo pracy w sieci. Pracuje z prędkością 150 Mb/s i jest łatwy w konfiguracji.

Obraz
© (fot. Producenta)

Router rozdziela sygnał uzyskiwany od operatora „kablówki”. lub lokalnej sieci DSL. Spośród wielu przydatnych funkcji na uwagę zasługuję m.in.: ochrona połączenia za pomocą szyfrowania WEP, WPA, WPA2-PSK, udostępnianie sieci dla gości (Multi SSID), QoS, statystyczny i dynamiczny routing, VPN pass-through , NAT, DHCP. Nad bezpieczeństwem sieci czuwa podwójny Firewall (SPI i NAT) .

Konfiguracja urządzenia jest niezwykle prosta i szybka. Wystarczy podłączyć router do sieci i komputera, a następnie uruchomić przeglądarkę internetową. Po wpisaniu odpowiedniego adresu, intuicyjny interfejs poprowadzi nas przez kolejne etapy ustawień. Całkowity czas instalacji nie powinien przekroczyć 5 minut, nawet dla początkującego użytkownika.

Sugerowana cena wynosi 89 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)