Netgear WNR612 - zaprzyjaźnij się z Wi‑Fi

Netgear WNR612 - zaprzyjaźnij się z Wi-Fi
Źródło zdjęć: © Producenta

11.04.2011 15:15, aktual.: 09.01.2012 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netgear N150 Classic Wireless Router WNR612 to urządzenie dedykowane wszystkim, którzy jeszcze nie mają sieci bezprzewodowej w domu...

Netgear N150 Classic Wireless Router WNR612 to urządzenie dedykowane wszystkim, którzy jeszcze nie mają sieci bezprzewodowej w domu.

WNR61. ma niewielką, kompaktową obudową (mieści się w dłoni) w białym kolorze. Router jest wyposażony w szereg opcji, które zapewniają szybki przesył danych i bezpieczeństwo pracy w sieci. Pracuje z prędkością 150 Mb/s i jest łatwy w konfiguracji.

Obraz
© (fot. Producenta)

Router rozdziela sygnał uzyskiwany od operatora „kablówki”. lub lokalnej sieci DSL. Spośród wielu przydatnych funkcji na uwagę zasługuję m.in.: ochrona połączenia za pomocą szyfrowania WEP, WPA, WPA2-PSK, udostępnianie sieci dla gości (Multi SSID), QoS, statystyczny i dynamiczny routing, VPN pass-through , NAT, DHCP. Nad bezpieczeństwem sieci czuwa podwójny Firewall (SPI i NAT) .

Konfiguracja urządzenia jest niezwykle prosta i szybka. Wystarczy podłączyć router do sieci i komputera, a następnie uruchomić przeglądarkę internetową. Po wpisaniu odpowiedniego adresu, intuicyjny interfejs poprowadzi nas przez kolejne etapy ustawień. Całkowity czas instalacji nie powinien przekroczyć 5 minut, nawet dla początkującego użytkownika.

Sugerowana cena wynosi 89 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)