Netflix zapowiada nowy serial przyrodniczy. Krystyna Czubówna lektorką w "Ziemia nocą"

Netflix zapowiada nowy serial przyrodniczy. Krystyna Czubówna lektorką w "Ziemia nocą"

Netflix zapowiada nowy serial przyrodniczy. Krystyna Czubówna lektorką w "Ziemia nocą"
Źródło zdjęć: © Youtube.com
16.01.2020 14:05

29 stycznia 2020 roku na platformie Netflix odbędzie się premiera serialu dokumentalnego "Ziemia nocą". W podróży dookoła świata widzom towarzyszyć będzie głos popularnej dziennikarki. Lektorką produkcji została Krystyna Czubówna.

Trudno wyobrazić sobie dokument przyrodniczy, w którym o cudach natury nie opowiadać będzie Krystyna Czubówna. Takiego samego zdania jest Netflix, który zaprosił popularną lektorkę do współpracy przy nowym serialu dokumentalnym "Ziemia nocą".

- Po zapadnięciu mroku budzi się nowy świat. Poznaj cuda naszej planety w zupełnie nowym świetle dzięki nowoczesnej technice. Rozpocznij podróż dookoła świata, aby odkryć nieznane oblicze najpiękniejszych zakątków Ziemi oraz zasiedlających je zwierząt - zachęca stacja. W zagranicznej wersji produkcji narratorką jest Samira Wiley - amerykańska aktorka, laureatka między innymi nagrody Emmy.

Serial, który pozwoli widzom zagłębić się w ciekawostki na temat życia na naszej planecie, swoją premierę będzie miał 29 stycznia 2020 roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun dokumentu.

"Ziemia nocą" to nie pierwsza produkcja platformy Netflix, w której możemy usłyszeć głos Krystyny Czubówny. Popularna polska dziennikarka była narratorem serialu "Nasza planeta". W oryginalnej, anglojęzycznej wersji był nim David Attenborough, natomiast w hiszpańskiej - Penelope Cruz. W krajach Ameryki Łacińskiej głosu użyczała Salma Hayek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)