Netflix zapowiada kolejne premiery. Widzowie czekają na Ogniem i mieczem

Netflix zapowiada kolejne premiery. Widzowie czekają na Ogniem i mieczem

Netflix zapowiada kolejne premiery. Widzowie czekają na Ogniem i mieczem
Źródło zdjęć: © Youtube.com
18.11.2019 16:20, aktualizacja: 19.11.2019 08:11

Netflix Polska postanowił wynagrodzić widzom deszczowy i pochmurny listopad, wzbogacając swoją bibliotekę wieloma ciekawymi pozycjami. Oprócz najnowszych hitów serwis postawił też na klasykę polskiego kina. Na platformie obejrzymy "Ogniem i mieczem".

Za oknem ciemno, pochmurno i deszczowo, pogoda nie sprzyja spacerom i aktywności fizycznej. Późna jesień to czas, kiedy Polacy chętniej spędzają popołudnia i wieczory w domach, w towarzystwie dobrej książki czy ciekawego filmu. W doborze tego drugiego widzom chce pomóc platforma Netflix, która przygotowała w listopadzie wiele interesujących premier.

W minionym tygodniu użytkownicy z pewnością nie mogli narzekać na ilość nowości. W serwisie pojawiły się m.in. takie produkcje jak: "Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi", "GO! Niezapomniana impreza" czy "Maradona w Meksyku". Swoje premiery miały również nowe sezony seriali "Harvey Girls Forever!", "Mała Lama" oraz "The Crown". Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Netflix zaproponował również swój najnowszy animowany film "Klaus".

Wszyscy ci, którzy liczą na to, że obecny tydzień będzie równie interesujący jak poprzedni, na pewno się nie zawiodą. Wśród nowości w serwisie zobaczymy między innymi filmy: "Obława", "VOLTA", "Żyć nie umierać", "Maria Skłodowska-Curie", "Wieczór gier" oraz "Świąteczny rycerz".

Chociaż Netflix ma do zaoferowania szeroki wachlarz produkcji oryginalnych, to daje również możliwość sięgnięcia po znane i kultowe tytuły. Nie inaczej będzie w przypadku "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. Polski film historyczny zrealizowany na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza odegrał znaczącą rolę w historii rodzimej kinematografii, dając przepustkę do kariery takim aktorom jak Michał Żebrowski czy Aleksandr Domogarow. Oprócz nich na ekranie pojawia się plejada polskich gwiazd. W filmie możemy zobaczyć między innymi Krzysztofa Kowalewskiego, Daniela Olbrychskiego, Zbigniewa Zamachowskiego i Andrzeja Seweryna.

Premiera "Ogniem i Mieczem" na Netflix już 20 listopada 2019 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)