Netflix w prezencie w świątecznej ofercie Play z internetem

Netflix w prezencie w świątecznej ofercie Play z internetem
29.11.2018 12:47
Netflix w prezencie w świątecznej ofercie Play z internetem
Źródło zdjęć: © WP.PL

Play rusza od 30 listopada ze świąteczną ofertą abonamentową. W niej, zarówno dla nowych jak i stałych klientów, Netlfix przez 6 miesięcy za darmo i nielimitowany transfer danych z serwisów streamingowych jak właśnie Netlix, a także HBO GO, Showmax i Red Bull TV.

Wraz ze zbliżającymi się świętami, Play wprowadza nową promocję – wybierając Play Internet otrzymasz dostęp do Netflix na 6 miesięcy w prezencie! Promocja Netflix w Play będzie dostępna zarówno dla nowych abonentów, którzy chcą przejść do sieci Play, ale także osób, które zdecydują się na przedłużenie swojej umowy.

Netflix w Play

Klienci, którzy wybiorą ofertę głosową mogą dodatkowo skorzystać z nowej, specjalnej opcji: 20 zł za 20 GB transferu danych. W ramach tej oferty otrzymujemy:
• 6 miesięcy Netflix w prezencie,
• Wideo Non Stop przez cały okres umowy; jest to nowa usługa Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetowego. Na start usługą objęte zostały cztery serwisy: Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV. Lista serwisów z czasem może się powiększać – usługa ma otwarty charakter.

289746590036753402
Źródło zdjęć: © Play

Promocja Netflix w Play będzie dostępna w 4 różnych pakietach z urządzeniami, a ich ceny będą kształtowały się od 45 zł do 80 zł w najwyższej wersji z modemem zewnętrznym. Będą mogli z niej skorzystać także klienci, którzy wybiorą ofertę Internet Pro z laptopami i tabletami oraz specjalną ofertą dla graczy. Decydując się na Internet bez urządzenia, do wyboru mamy 1 z 3 pakietów od 40 zł do 60 zł.

Do wszystkich ofert każdy klient otrzyma:
• Ulubione produkcje dostępne w serwisie Netflix na 6 miesięcy w prezencie,
• Możliwość oglądania seriali i filmów w każdym miejscu i o każdej porze, dzięki dostępowi do silnej i dobrej sieci.

Każdy klient, który zdecyduje się na Play Internet wraz z ofertą grupową otrzyma rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

289746590037015546
Źródło zdjęć: © Play

Święta w doborowym towarzystwie!

Dzięki nowej usłudze, wspólnie ze swoimi bliskimi, możecie cieszyć się wysokiej jakości rozrywką i być na bieżąco z najnowszymi serialowymi hitami Netflix: Narcos – Meksyk czy House of Cards, a także odkryć bogatą bibliotekę, zawierającą filmy, dokumenty, programy dla dzieci i wiele więcej gatunków! Ci, którzy jeszcze nie są użytkownikami serwisu, swój pierwszy serialowy maraton mogą zacząć od pierwszej polskiej produkcji oryginalnej Netflix – 1983, która swoją premierę na platformie będzie mieć 30 listopada – tego samego dnia, którego startuje promocja Play.

Z super promocji będzie można skorzystać od 30 listopada 2018 r. do 31 stycznia 2019 r.

Jak skorzystać z promocji Netflix w Play?

Możesz ją włączyć w aplikacji Play24:

  1. Otwórz aplikację Play24 i przejdź do sekcji Telewizja i Wideo
  2. Włącz usługę Netflix – płacę z Play
  3. Przejdź na stronę Netflix.com i załóż nowe konto. Teraz możesz bez ograniczeń oglądać najlepsze filmy.

W ofercie świątecznej Play klienci otrzymają dostęp do pakietu standardowego Netliksa na pół roku. Oznacza to jakość filmów HD oraz jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)