Netflix w prezencie w świątecznej ofercie Play z internetem

Netflix w prezencie w świątecznej ofercie Play z internetem

Netflix w prezencie w świątecznej ofercie Play z internetem
Źródło zdjęć: © WP.PL
Bolesław Breczko
29.11.2018 12:47, aktualizacja: 17.12.2018 12:24

Play rusza od 30 listopada ze świąteczną ofertą abonamentową. W niej, zarówno dla nowych jak i stałych klientów, Netlfix przez 6 miesięcy za darmo i nielimitowany transfer danych z serwisów streamingowych jak właśnie Netlix, a także HBO GO, Showmax i Red Bull TV.

Wraz ze zbliżającymi się świętami, Play wprowadza nową promocję – wybierając Play Internet otrzymasz dostęp do Netflix na 6 miesięcy w prezencie! Promocja Netflix w Play będzie dostępna zarówno dla nowych abonentów, którzy chcą przejść do sieci Play, ale także osób, które zdecydują się na przedłużenie swojej umowy.

Netflix w Play

Klienci, którzy wybiorą ofertę głosową mogą dodatkowo skorzystać z nowej, specjalnej opcji: 20 zł za 20 GB transferu danych. W ramach tej oferty otrzymujemy:
• 6 miesięcy Netflix w prezencie,
• Wideo Non Stop przez cały okres umowy; jest to nowa usługa Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetowego. Na start usługą objęte zostały cztery serwisy: Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV. Lista serwisów z czasem może się powiększać – usługa ma otwarty charakter.

Obraz
© Play

Promocja Netflix w Play będzie dostępna w 4 różnych pakietach z urządzeniami, a ich ceny będą kształtowały się od 45 zł do 80 zł w najwyższej wersji z modemem zewnętrznym. Będą mogli z niej skorzystać także klienci, którzy wybiorą ofertę Internet Pro z laptopami i tabletami oraz specjalną ofertą dla graczy. Decydując się na Internet bez urządzenia, do wyboru mamy 1 z 3 pakietów od 40 zł do 60 zł.

Do wszystkich ofert każdy klient otrzyma:
• Ulubione produkcje dostępne w serwisie Netflix na 6 miesięcy w prezencie,
• Możliwość oglądania seriali i filmów w każdym miejscu i o każdej porze, dzięki dostępowi do silnej i dobrej sieci.

Każdy klient, który zdecyduje się na Play Internet wraz z ofertą grupową otrzyma rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

Obraz
© Play

Święta w doborowym towarzystwie!

Dzięki nowej usłudze, wspólnie ze swoimi bliskimi, możecie cieszyć się wysokiej jakości rozrywką i być na bieżąco z najnowszymi serialowymi hitami Netflix: Narcos – Meksyk czy House of Cards, a także odkryć bogatą bibliotekę, zawierającą filmy, dokumenty, programy dla dzieci i wiele więcej gatunków! Ci, którzy jeszcze nie są użytkownikami serwisu, swój pierwszy serialowy maraton mogą zacząć od pierwszej polskiej produkcji oryginalnej Netflix – 1983, która swoją premierę na platformie będzie mieć 30 listopada – tego samego dnia, którego startuje promocja Play.

Z super promocji będzie można skorzystać od 30 listopada 2018 r. do 31 stycznia 2019 r.

Jak skorzystać z promocji Netflix w Play?

Możesz ją włączyć w aplikacji Play24:

  1. Otwórz aplikację Play24 i przejdź do sekcji Telewizja i Wideo
  2. Włącz usługę Netflix – płacę z Play
  3. Przejdź na stronę Netflix.com i załóż nowe konto. Teraz możesz bez ograniczeń oglądać najlepsze filmy.

W ofercie świątecznej Play klienci otrzymają dostęp do pakietu standardowego Netliksa na pół roku. Oznacza to jakość filmów HD oraz jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach.

Źródło artykułu:AFP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)