Netflix szuka wiedźmina. Niecodzienna oferta pracy pojawiła się na stronie seriwsu

Netflix szuka wiedźmina. Niecodzienna oferta pracy pojawiła się na stronie seriwsu

Netflix szuka wiedźmina. Niecodzienna oferta pracy pojawiła się na stronie seriwsu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.12.2019 10:28

Serial "Wiedźmin" będzie miał swoją premirę już niebawem, a Netflix spodziewa się ogromnego sukcesu, co może wiązać się z wieloma zagrożeniami. Nic dziwnego, że firma chce zatrudnić wiedźmina do "ochrony 158 milionów abonentów".

Netflix umieścił na swojej stronie niecodzienne ogłoszenie, w którym poszukuje wiedźmina, którego zadaniem będzie ochrona abonentów przed "wszelkiej maści potworami, bestiami i demonami". Widać, że firma szuka profesjonalisty, ponieważ wymagania są nie małe.

Osoba starająca się o stanowisko wiedźmina musi mieć już skompletowany własny sprzęt oraz konia. Zbroja i mikstury są opcjonalne, ale kandydat musi mieć już własne dwa miecze - to wymóg konieczny. Do innych wymagań należy, m.in.:

  • czteroletnie doświadczenie i dyplom ukończenia szkoły wiedźmińskiej
  • wrodzone zrozumienie koncepcji "mniejszego zła"
  • doskonałe umiejętności komunikacji
  • elastyczność - zarówno w walce, by uniknąć macek i ciosów, jak i w kontaktach towarzyskich

Dla wybranego kandydata Netflix oferuje "opiekę zdrowotną, jeśli znamy odpowiednie zaklęcia", ale zaznacza, że trzeba być gotowym na konsekwencje wynikające z Prawa Niespodzianki.

Netflix prosi o zgłoszenia mailowe na adres witcherforhire@netflix.com, jednak poza CV firma prosi o przesłanie wideo (trwającego nie więcej niż minutę), w którym kandydat opowie o swoim doświadczeniu.

- Tak jak twoje wyczyny mogą być śpiewane przez bardów, tak samo twoje zgłoszenie może być promowane w serwisie społecznościowym Netflix - czytamy w ogłoszeniu.

Przypominamy, że serial "Wiedźmin" będzie miał swoją premierę już 20 grudnia w serwisie Netflix. Niedawno mogliśmy zobaczyć ostateczny zwiastun, który zdradza nieco więcej fabułę i charakter serialu. Przypominamy, że serial powstaje na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego, a nawiązania do książkowej sagi widać nawet w powyższym ogłoszeniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)