Netflix. Serial "Wiedźmin" z premierą w grudniu. Data ujawniona przez przypadek

Netflix. Serial "Wiedźmin" z premierą w grudniu. Data ujawniona przez przypadek

Netflix. Serial "Wiedźmin" z premierą w grudniu. Data ujawniona przez przypadek
Źródło zdjęć: © Netflix
Adam Bednarek
12.09.2019 11:04, aktualizacja: 12.09.2019 11:53

Holenderski serwis społecznościowy Netfliksa najprawdopodobniej pospieszył się i ujawnił datę premiery serialu "Wiedźmin". Jeśli informacje Holendrów się potwierdzą, obejrzymy jeszcze przed świętami.

Według holenderskiego Netflixa serial "Wiedźmin" udostępniony zostanie 17 grudnia 2019 roku. Nie napisano tego wprost - zdradzono, ile nocy zostało do premiery. W przypadku historii Geralta liczba ta wynosiła 97, co pozwoliło odszyfrować termin.

Oczywiście wpisu już nie ma, natychmiast został skasowany. Ale w sieci nic nie ginie, szczególnie gdy ktoś ujawnia informację, której nie powinien.

Chociaż niewykluczone, że w tym przypadku post usunięto, bo zamieszczone w nim informacje były nieaktualne lub po prostu nieprawdziwe. Data wydaje się jednak całkiem prawdopodobna, bo już wcześniej pojawiły się pogłoski sugerujące premierę w grudniu.

Jedno jest pewne - jakiś "Wiedźmin" na ekranie przed świętami na pewno będzie. Niezależny film "Pół wieku poezji później", rozgrywający się po wydarzeniach znanych z książek o Geralcie, wszedł niedawno w ostatnią fazę produkcji.

Głównym bohaterem nie jest wprawdzie Geralt, a inny dobrze znany wiedźmin - Lambert. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z nowym zagrożeniem, czarodziejką, która weszła w posiadanie Księgi Alzura, opisującej tajemnice wiedźmińskich mutacji.

Premiera odbędzie się już 30 listopada tego roku. Produkcja zostanie udostępniona bezpłatnie w sieci, choć oczywiście nie zabraknie wydania DVD czy oficjalnej imprezy premierowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)