Netflix Hangouts. To wtyczka, która pozwala oglądać seriale w pracy

Netflix Hangouts. To wtyczka, która pozwala oglądać seriale w pracy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.07.2019 09:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netflix Hangouts zachwyci wszystkich tych, którzy lubią udawać, że pracują. To wtyczka do przeglądarki Google Chrome. Pozwoli nam oglądać Netfliksa jednocześnie udając, że prowadzimy wideokonferencję. Za pomysł odpowiedzialne jest studio Mschf Internet Studios znane z wielu wcześniejszych internetowych żartów.

Netflix Hangouts jest dostępne w Chrome Web Store. Możemy je także zainstalować ze strony internetowej o tej samej nazwie. Wystarczy, że wejdziemy na stronę Netfliksa, uruchomimy odtwarzanie i klikniemy w specjalny przycisk, a już po chwili nasz ekran zmieni się w fałszywą wideokonferencję. Podczas gdy my w jednym z okienek będziemy oglądać ulubione seriale, trzech wcześniej nagranych rozmówców będzie prowadziło dyskusję w pozostałej części ekranu.

Netflix Hangouts - kolejne dzieło twórców żartów

Za powstanie Netflix Hangouts odpowiada Mschf Internet Studios. Studio wcześniej tworzyło już tego typu internetowe dowcipy. To na przykład Late Night Snap Hacks. To strona za pomocą której możemy udawać na Snapchacie, że prowadzimy bogate nocne życie. W kwietniu amerykański The Verge informował też o kanale w aplikacji Slack, za pomocą której Mschf rozdawało po 1000 dolarów.

Netflix Hangouts to już kolejny sposób na udawanie, że pracujemy. Wcześniej powstało np. także HardlyWork. To z kolei strona, która pozwoli wyświetlić w pracy naszego Facebooka. Wygląda wtedy tak, jakbyśmy przeglądali arkusze kalkulacyjne w Excelu. Nowe rozwiązanie będzie tymczasem świetnym wyborem dla osób chcących obejrzeć w pracy np. nowy sezon Stranger Things, który bije rekordy popularności.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także