Netbook do neostrady za złotówkę

Netbook do neostrady za złotówkę

Netbook do neostrady za złotówkę
04.02.2011 13:49, aktualizacja: 04.02.2011 15:45

Telekomunikacja Polska wprowadza nową ofertę promocyjną neostrady - NeoNetbook za 1 zł. Przy podpisaniu 24-miesięcznej umowy klienci zyskują poręczny netbook Acer Aspire One D255.

Możliwość zakupu komputera za symboliczną złotówkę przysługuje w opcjach neostrady 2. 6, 10 oraz 20 Mb/s.

Oferowany w promocji netbook należy do jednej z najpopularniejszych na świecie serii tego typu urządzeń - Acer Aspire One. Model wyposażony jest w wyświetlacz Acer CrystalBrite™. o rozdzielczości 10,1 cala, podświetlany diodami LED, co zapewnia lepszą jakość obrazu i zużywa o ponad 20% mniej energii niż typowe wyświetlacze. Działa w oparciu o procesor Intel Atom N450 (1,66 GHz). Zawiera 1 GB pamięci DDR3 i dysk twardy o pojemności 160 GB, a także czytnik kart pamięci. W netbooku zainstalowany jest system operacyjny Windows 7 Starter oraz Office 2010 Pakiet Startowy.

Obraz
© (fot. Acer)

Dzięki wzmocnionej baterii czas pracy netbooka wynosi do 8 godzin. Komunikację umożliwia wbudowany moduł Wi-Fi oraz kamerka internetowa.

Dodatkową korzyścią wynikającą z promocji są atrakcyjne stawki abonamentu neostrady, a także obniżka opłaty aktywacyjnej do 19,9. zł dla klientów, którzy wraz z podpisaniem umowy lub aneksu zdecydują się na otrzymywanie rachunków w formie elektronicznej.

Szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie www.tp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)