Neostrada z telewizją od 59,90 zł

Neostrada z telewizją od 59,90 zł

Neostrada z telewizją od 59,90 zł
07.10.2009 13:44

Od 9 października klienci TP mogą zamawiać neostradę z telewizją w nowej, atrakcyjnej cenie. Przy umownie na 24 miesiące, za ponad 30 programów telewizyjnych oraz dostęp do internetu w opcjach 512 kb/s, 1 Mb/s i 2 Mb/s zapłacą tylko 59,90 zł. W dwóch pierwszych wariantach przez całą umowę, a w najwyższej opcji przez 6 miesięcy

Pakiet neostrady z telewizją jest dostępny w 3 wariantach - z internetem o prędkości 51. kb/s, 1 Mb/s, 2Mb/s. TP dostarcza telewizję w technologii kablowej lub satelitarnej, w zależności od możliwości technicznych. W ramach abonamentu klienci mogą oglądać ponad 30 popularnych programów - polskich i zagranicznych - w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Otrzymują też dostęp do największej w Polsce biblioteki VoD, multimedialny modem livebox oraz dekoder dostosowany także do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej.

Szczegóły nowej oferty neostrady z telewizją (ceny z VAT)

Obraz

Zainteresowani klienci mogą poszerzyć tę ofertę o telefonie internetową (VoIP). Dodając do każdej z powyższych cen 2. zł z VAT otrzymają pakiet 3 usług: neostrada, telewizja oraz telefonia internetowa z planem „na okrągło". Umożliwia ona m.in. nieograniczone rozmowy do wszystkich w Polsce sieci stacjonarnych, w cenie abonamentu.

Dodatkowo, klienci usług telewizyjnych TP mają dostęp do najbogatszej w kraju oferty wideo na życzenie - dziś to już ponad 200. filmów i programów. Komedie, filmy obyczajowe, kino akcji, filmy dla dzieci, dokumenty, programy sportowe i edukacyjne - wszystkie tytuły dostępne są przez 24 godziny na dobę bez wychodzenia z domu. Za korzystanie z usługi nie jest pobierany abonament - klient płaci tylko za film czy program, który chce obejrzeć.

Do końca listopada klienci mogą też skorzystać z promocji w wideo na życzenie, w ramach której wybrane tytuły są dostępne za darmo. Wśród nich można zobaczyć m.in. oscarowe "Chicago" z Catherine Zetą Jones oraz Renee Zellweger, "Fridę", biograficzną opowieść o życiu meksykańskiej malarki Fridy Kahlo z Salmą Hayek, dramat Woody'ego Allena "Wszystko gra" a w nim Scarlett Johansson, komediowy western "Sexipistols" z Salmą Hayek i Penelope Cruz a dla młodych widzów np. "Małych Agentów 2. Wyspa Marzeń".

Więcej informacji na www.tp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)