nc+ z telefonem - jeden abonament, kilka usług

nc+ z telefonem - jeden abonament, kilka usług

nc+ z telefonem - jeden abonament, kilka usług
27.06.2013 11:18, aktualizacja: 27.06.2013 12:16

Platforma cyfrowa nc+ i sieć Orange połączyły swoje produkty w jeden pakiet. Klienci, którzy zdecydują się na zakup pakietów oferty telewizyjnej z usługami telefonii komórkowej mogą zaoszczędzić do 150 zł na aktywacji i 477 zł na opłatach abonamentowych w ciągu całego okresu umowy.

W ramach oferty łączonej nc+ z Orange klienci mogą wybierać pomiędzy pakietami Universe+ z telefonem i CANAL+ Silver z telefonem. To propozycja łącząca kontent telewizyjny nc+ z planami taryfowymi Orange.

Ile to kosztuje?

Universe+ z telefonem dostępny jest za *99 zł *miesięcznie. W skład pakietu wchodzą następujące usługi:

- 109 kanałów *telewizyjnych, w tym 34 w HD
- dekoder z dyskiem twardym, m.in. mediaBOX+
- zsmartfon Samsung Galaxy III mini, Sony Xperia J czy Windows Phone 8S by HTC
- *
500 minut
połączeń w ciągu miesiąca wymiennych na SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
- *nielimitowane rozmowy *w sieci mobilnej Orange przez okres 6 miesięcy
- bezpłatny dostęp do pakietu CANAL+ Silver (CANAL+ Family, CANAL+ Family2. przez okres do 2 miesięcy od daty podpisania umowy.

CANAL+ Silver z telefonem w cenie 149 zł *to oferta, dzięki której klient otrzymuje w ramach abonamentu *700 minut połączeń, wymiennych na SMS-y, do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez cały okres trwania umowy, pakiet 1,5 GB na bezpłatny transfer danych oraz dostęp do kompletnej oferty CANAL+ Platinum przez okres do 2 miesięcy.

Abonenci, którzy kupią łączoną ofertę nc+ z telefonem przez internet lub za pośrednictwem Call Center, mogą liczyć na dodatkowe minuty na połączenia do wszystkich sieci, a także dłuższy okres bezpłatnego dostępu do oferty premium nc+. Wszystkie umowy zawierane są na 24 miesiące.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)