Trwa ładowanie...
d2zqsuh

Nazwa.pl podwaja przestrzeń dyskową. To tylko część zmian

Nazwa.pl podwoiła przestrzeń dyskową w oferowanych usługach hostingu, udostępniając już w podstawowej ofercie 100GB danych do wykorzystania na strony WWW, pocztę elektroniczną i bazy danych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Nazwa zwiększa przestrzeń dyskową
Nazwa zwiększa przestrzeń dyskową (iStock.com, Fot: humonia)
d2zqsuh

Oprócz podwojenia przestrzeni dyskowych, do 5GB Nazwa.pl zwiększyła również maksymalną wielkość pojedynczej bazy danych, co umożliwia obsługę nawet bardzo dużych stron WWW. Zmianom towarzyszy jednocześnie wzrost maksymalnej mocy obliczeniowej do 16 rdzeni procesora dla każdej z usług hostingowych uruchamianych w środowisku chmury obliczeniowej.

Wprowadzone zmiany są wynikiem kolejnej inwestycji nazwa.pl w zakresie rozbudowy klastra serwerów, macierzy dyskowych oraz systemów kopii zapasowych. Dzięki wykorzystaniu technologii chmury obliczeniowej nazwa.pl gwarantuje dostępność usług o tak wysokich parametrach przez 99,9% czasu trwania okresu abonamentowego. Dynamiczne rozłożenie klientów na setkach serwerów gwarantuje, że każda strona zawsze działa szybko i niezawodnie, niezależnie od wysokich obciążeń. – mówi Krzysztof Cebrat, Prezes Zarządu Nazwa.pl.

d2zqsuh

We wszystkich opcjach usług hostingu firma nazwa.pl udostępniła dostęp przez SSH (ang. secure shell), co uprości wykonywanie wszystkich czynności administracyjnych związanych z instalacją oprogramowania oraz zarządzaniem stronami WWW.

Wprowadzone zmiany mają na celu umocnienie nas na pozycji lidera technologicznego wśród firm hostingowych w Polsce i zwiększyć przewagę nad innymi firmami hostingowymi. – dodaje Krzysztof Cebrat. Branża hostingowa charakteryzuje się szczególną wrażliwością na zmieniające się preferencje i wymagania klientów.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2zqsuh

Podziel się opinią

Share
d2zqsuh
d2zqsuh
Więcej tematów