Nazwa.pl podwaja przestrzeń dyskową. To tylko część zmian

Nazwa.pl podwaja przestrzeń dyskową. To tylko część zmian
Źródło zdjęć: © iStock.com | humonia

04.04.2019 16:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nazwa.pl podwoiła przestrzeń dyskową w oferowanych usługach hostingu, udostępniając już w podstawowej ofercie 100GB danych do wykorzystania na strony WWW, pocztę elektroniczną i bazy danych.

Oprócz podwojenia przestrzeni dyskowych, do 5GB Nazwa.pl zwiększyła również maksymalną wielkość pojedynczej bazy danych, co umożliwia obsługę nawet bardzo dużych stron WWW. Zmianom towarzyszy jednocześnie wzrost maksymalnej mocy obliczeniowej do 16 rdzeni procesora dla każdej z usług hostingowych uruchamianych w środowisku chmury obliczeniowej.

Wprowadzone zmiany są wynikiem kolejnej inwestycji nazwa.pl w zakresie rozbudowy klastra serwerów, macierzy dyskowych oraz systemów kopii zapasowych. Dzięki wykorzystaniu technologii chmury obliczeniowej nazwa.pl gwarantuje dostępność usług o tak wysokich parametrach przez 99,9% czasu trwania okresu abonamentowego. Dynamiczne rozłożenie klientów na setkach serwerów gwarantuje, że każda strona zawsze działa szybko i niezawodnie, niezależnie od wysokich obciążeń. – mówi Krzysztof Cebrat, Prezes Zarządu Nazwa.pl.

We wszystkich opcjach usług hostingu firma nazwa.pl udostępniła dostęp przez SSH (ang. secure shell), co uprości wykonywanie wszystkich czynności administracyjnych związanych z instalacją oprogramowania oraz zarządzaniem stronami WWW.

Wprowadzone zmiany mają na celu umocnienie nas na pozycji lidera technologicznego wśród firm hostingowych w Polsce i zwiększyć przewagę nad innymi firmami hostingowymi. – dodaje Krzysztof Cebrat. Branża hostingowa charakteryzuje się szczególną wrażliwością na zmieniające się preferencje i wymagania klientów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)