Nawigacje TomTom GO LIVE 1000 weszły do Polski

Nawigacje TomTom GO LIVE 1000 weszły do Polski

Nawigacje TomTom GO LIVE 1000 weszły do Polski
Źródło zdjęć: © TomTom
29.06.2011 15:59

Najnowsze nawigacje TomTom serii GO LIVE są już dostępne w Polsce. Seria GO LIVE oferuje usługę TomTom HD Traffic w ramach usługi LIVE, nowoczesny interfejs oraz antyodblaskowy ekran Fluid Touch. TomTom przedstawił GO LIVE 1000 z ekranem 4,3 cala i GO LIVE 1005 z ekranem 5 cali

TomTom GO LIVE 100. i GO LIVE 1005 są pierwszymi nawigacjami firmy TomTom oferującymi usługę LIVE. Dzięki wykorzystaniu technologii TomTom HD Traffic, informuje ona o aktualnej sytuacji na drogach. TomTom HD Traffic dostarcza kluczowych informacji na temat korków i robót drogowych, które mogą pomóc wytyczyć krótszą trasę pozwalającą na skrócenie czasu podróży nawet do 15 proc. Informacje te dzięki stałemu połączeniu z internetem są uaktualniane co 2 minuty.

Obraz
© (fot. TomTom)

Dodatkowo usługa LIVE daje możliwość sprawdzenia prognozy pogody w aktualnym miejscu, jak i na całej planowanej trasie podróży. Co więcej, seria GO LIVE poinformuje nas o fotoradarach znajdujących się na trasie. Dodatkowo stałe połączenie z internetem daje możliwość korzystania z wyszukiwarki Google, aby znaleźć pobliskie sklepy i punkty usługowe. Usługa Live jest dostępna za darmo przez rok dla każdego urządzenia GO LIVE 100. oraz GO LIVE 1005.

Nowa seria GO LIVE została także wyposażona w ergonomiczny system mocowania TomTom. Magnetyczny uchwyt Easy Click pozwala na mocowanie i zdejmowanie urządzenia nawigacyjnego w prosty i wygodny sposób. Wystarczy zbliżyć urządzenie GO LIVE do stacji dokującej, aby zostało ono podłączone.

TomTom GO LIVE 1000 i GO LIVE 1005 są dostępne w Polsce w sugerowanych cenach:
- TomTom GO Live 1000 - 1099 PLN
- TomTom GO Live 100. - 1199 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)