Nawigacja Prestigio GeoVision 5500BTF

Nawigacja Prestigio GeoVision 5500BTF

25.08.2011 12:23, aktual.: 22.09.2011 12:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prestigio, zaprezentowało wielofunkcyjną nawigację samochodową GeoVision 5500BTF. Urządzenie, poza standardowymi właściwościami prezentowania map, posiada także odtwarzacz multimedialny, czytnik e-booków oraz zestaw gier, a wszystko to w eleganckiej obudowie.

Nawigacja Prestigio GeoVision 5500BTF korzysta z oprogramowania iGO Primo, które charakteryzuje się przyjaznym w obsłudze interfejsem. Program wyposażony jest w mapy całej Europy, na których oznaczone są nie tylko drogi, lecz również punkty POI, budynki czy tereny zielone. Sprzęt posiada odtwarzacz multimedialny i czytnik e-booków, a także zestaw gier. Nawigację wyposażono w dotykowy, 5-calowy ekran, wyświetlający obraz w rozdzielczości 800x480. Nawigacja Prestigio wyposażona jest także w Bluetooth oraz transmiter FM.

Obraz
© (fot. Prestigio)

Sprzęt można mocować na szybie lub desce kokpitu, przy czym nawigacja opiera się na rozkładanym module w kształcie walca, który pozwala na jej dowolne ustawienie i dostosowane do bieżących potrzeb.

Do każdej nawigacji producent dodaje pokrowiec. Cena: około 600zł

Obraz

Zeskanuj kod QR i pobierz najlepszą aplikację o nowych technologiach na swój telefon z Androidem! Tech.Wp.pl zawsze w twoim telefonie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)