Nawigacja Prestigio GeoVision 5500BTF

Nawigacja Prestigio GeoVision 5500BTF

Nawigacja Prestigio GeoVision 5500BTF
25.08.2011 12:23, aktualizacja: 22.09.2011 12:58

Prestigio, zaprezentowało wielofunkcyjną nawigację samochodową GeoVision 5500BTF. Urządzenie, poza standardowymi właściwościami prezentowania map, posiada także odtwarzacz multimedialny, czytnik e-booków oraz zestaw gier, a wszystko to w eleganckiej obudowie.

Nawigacja Prestigio GeoVision 5500BTF korzysta z oprogramowania iGO Primo, które charakteryzuje się przyjaznym w obsłudze interfejsem. Program wyposażony jest w mapy całej Europy, na których oznaczone są nie tylko drogi, lecz również punkty POI, budynki czy tereny zielone. Sprzęt posiada odtwarzacz multimedialny i czytnik e-booków, a także zestaw gier. Nawigację wyposażono w dotykowy, 5-calowy ekran, wyświetlający obraz w rozdzielczości 800x480. Nawigacja Prestigio wyposażona jest także w Bluetooth oraz transmiter FM.

Obraz
© (fot. Prestigio)

Sprzęt można mocować na szybie lub desce kokpitu, przy czym nawigacja opiera się na rozkładanym module w kształcie walca, który pozwala na jej dowolne ustawienie i dostosowane do bieżących potrzeb.

Do każdej nawigacji producent dodaje pokrowiec. Cena: około 600zł

Obraz

Zeskanuj kod QR i pobierz najlepszą aplikację o nowych technologiach na swój telefon z Androidem! Tech.Wp.pl zawsze w twoim telefonie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)