Nawigacja NavRoad NR470 Enovo AM PL - test

Nawigacja NavRoad NR470 Enovo AM PL - test
Źródło zdjęć: © via chip.pl

24.02.2011 11:21, aktual.: 24.02.2011 12:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nawigacja samochodowa NavRoad NR470 Enovo występuje na rynku w kilku postaciach. Możemy ją zakupić z AutoMapą Polski i Europy, oraz mapami Navroad także w wersji Polska i Europa. Zatem jeśli cena wydaje się być atrakcyjna warto sprawdzić z jakimi mapami kupujemy to urządzenie.

Obraz
© NavRoad NR470 Enovo AM PL (fot. via chip.pl)

Testowany model w naszym laboratorium miał zainstalowaną AutoMapę Polski. NavRoad NR47. Enovo to urządzenie o przekątnej wyświetlacza 4,3 cala i rozdzielczości 480×272. Producent zaopatruje swoje produkty w odblokowany system operacyjny. Nie inaczej jest tym razem, umożliwi to zainstalowanie dowolnej aplikacji działającej pod Windows CE 6.0. Z urządzeniem otrzymamy standardowy zestaw: ładowarka samochodowa, uchwyt samochodowy z przyssawką, kabel USB oraz kartę pamięci – 2 GB.

Obraz
© Czas uruchomienia raczej nie imponuje, choć poniżej 30 sekund to nie jest zły rezultat. (fot. via chip.pl)

Nawigacja została ponadto wyposażona w całkiem szybki 60. megahercowy procesor z niedawno wprowadzonym modułem GPS SiRFatlasV. Widać wyraźną poprawę w szybkości działania i przeliczania tras. Trzeba też przyznać, że urządzenie całkiem szybko „chwyta” sygnał GPS.

Obraz
© Przeliczanie całkiem długiej trasy wyszło bardzo dobrze, owocuje szybki procesor w sercu nawigacji. (fot. via chip.pl)

Oprócz nawigowania urządzenie odtwarza muzykę i filmy, a także możemy na nim przeglądać zdjęcia lub poczytać e-booka.

Ta niedużych rozmiarów elegancka nawigacja dzięki swoim możliwościom, niedużym gabarytom i cienkiej obudowie, oraz niewygórowanej cenie na pewno znajdzie uznanie wśród klientów.

Obraz
© Na krótszej trasie już nie jest prymusem, choć nadal w czołówce. Blow także z AutoMapą radzi sobie znacznie gorzej. (fot. via chip.pl)

Podsumowanie

Nawigacja samochodowa NavRoad NR47. Enovo występuje na rynku w kilku postaciach. Testowany model w naszym laboratorium miał zainstalowaną AutoMapę Polski. NavRoad NR470 Enovo to urządzenie o przekątnej wyświetlacza 4,3 cala i rozdzielczości 480×272. Z urządzeniem otrzymamy standardowy zestaw: ładowarka samochodowa, uchwyt samochodowy z przyssawką, kabel USB oraz kartę pamięci – 2 GB.Ta niedużych rozmiarów elegancka nawigacja dzięki swoim możliwościom, niedużym gabarytom i cienkiej obudowie, oraz niewygórowanej cenie na pewno znajdzie uznanie wśród klientów.

Robert Dutkiewicz

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)