Nawigacja NaviExpert Play z wybieraniem głosowym za darmo

Nawigacja NaviExpert Play z wybieraniem głosowym za darmo

13.06.2011 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Play przedstawił nową odsłonę nawigacji NaviExpert Play z funkcją wybierania głosowego. Użytkownicy telefonów z systemem Android i nawigacją GPS NaviExpert mogą wypowiedzieć cel podróży lub szukane na mapie użyteczne miejsce i bez zbędnych kliknięć rozpocząć nawigację

W nowej wersji użytkownicy mają możliwość integracji aplikacji z profilem na Facebooku, a planujący wakacyjne podróże dotrą do celu dzięki wprowadzonym powiadomieniom o ograniczeniach prędkości. Wraz z nową wersją dostępny jest nowy głos lektora. Śląską gwarą będzie prowadził do celu licencjonowany instruktor Grzegorz Stasiak znany z programu TVN „Nauka Jazdy”.

Obraz
© (fot. NaviExpert)

Wersja NaviExpert 6.2 umożliwia również użytkownikom integrację aplikacji z profilem na Facebooku. Dzięki temu można na bieżąco publikować informacje o tym, gdzie się aktualnie znajdujemy oraz rekomendować wybrane miejsca lub wydarzenia.

Kierowcy zyskują powiadomienie o ograniczeniach prędkości na trasie. Aktualna baza fotoradarów, miejsc częstych kontroli drogowych oraz dynamiczne dane o natężeniu ruchu pozwolą dotrzeć do celu bez zbędnych niespodzianek i opóźnień.

Każdy nowy użytkownik otrzymuje 7 dni na przetestowanie nawigacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)