Nawigacja GoClever Navio 505TMC ostrzeże o korkach

Nawigacja GoClever Navio 505TMC ostrzeże o korkach
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.11.2012 10:23, aktual.: 21.11.2012 12:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa nawigacja samochodowa GoClever Navio 505TMC w czasie rzeczywistym informuje o tworzących się zatorach

Najważniejszym czynnikiem, który ma wyróżniać nawigację GoClever jest wbudowany system TMC, czyli Traffic Message Channel, który został przygotowany przy współpracy z firmą CE-Traffic. TMC, to technologia dostarczania do systemów nawigacyjnych informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Informacje przesyłane są drogą radiową przez RDS (przy użyciu nadajników radia ZET). Dzięki temu, urządzenie może wyświetlać komunikaty na mapie, ostrzegać kierowcę o zdarzeniach na trasie oraz wyznaczać alternatywne trasy przejazdu. Wykorzystywanie kanału radiowego nie wymaga ponoszenia dodatkowych opłat, jak ma to miejsce w przypadku transmisji danych przez sieć GSM.

GoClever Navio 505TMC posiada procesor MStar 50. MHz, oraz układ GPS pozwalający na szybkie i precyzyjne wskazanie pozycji nawet przy niskim poziomie sygnału. Mapy wyświetlimy na 5-calowym ekranie dotykowym z podświetleniem LED, o rozdzielczości 480×272 pikseli. GoClever Navio 505TMC może służyć jako multimedialny odtwarzacz plików audio, wideo, zdjęć oraz plików w formacie txt. Urządzenie wyposażono w 128 MB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci na dane, ponadto obsługuje karty microSD o pojemności do 16 GB.

Producent wyposażył Navio 505TMC w akumulator litowo-polimerowy o pojemności 95. mAh, co pozwala na 1 godzinę pracę na baterii. Jeśli sprzęt się rozładuje, możemy skorzystać z dołączonej do zestawu ładowarki samochodowej. Oprócz tego, w zestawie znajdują się: kabel USB, uchwyt samochodowy i rysik.

Cena: GoClever Navio 505TMC z mapą Polski - 299 zł
Gwarancja: 2 lata, door-to-door

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)